“من شرط می بندم اگر شما بخواهید برخی از دوستان خود را حداقل یکی را اعتراف به داشتن یکی بیش از حد.”

من هرگز برنامه ریزی شده برای نگه داشتن یک راز ذخیره کردن پول از شوهر من, اما من حدس می زنم این چیزی است که من به پایان رسید تا انجام.

مانند بسیاری از زنان من شده است با استفاده از موجود حساب بانکی از پشت در my uni روز برای دریافت پرداخت از کار من برای چند سال. که به این وضعیت بود که من ازدواج کردم.

شوهر من خود اشتغالی و و او متعلق به خانه اش (که ما در زندگی) بنابراین وجود دارد هیچ هزینه عمده برای کمک به ما فقط آن را در نوبت پرداخت برای چیزهایی مانند مواد غذایی و صورتحساب.

همچنین من تا به حال اموال متوسطی که من به فروش می رسد سرمایه گذاری درآمد حاصل از کسب و کار خود را. بنابراین ما کمک به ما کلی موقعیت مالی نسبتا برابر است.

یک سال بعد از ما ازدواج کرده شوهر من قرار داده و من به عنوان یک مشترک دارنده حساب در کسب و کار خود را در حساب های, بنابراین من می تواند کمک به او در اداره شرکت خود را.

در نهایت آن شد مقدار زیادی از کار و من کارم را به پیوستن به او را تمام وقت. من هنوز هم پرداخت کردم (مقدار کمی) به عنوان یک کارمند و پرداخت هزینه رفت و به من خصوصی حساب, درست مثل من کار دیگر استفاده می شود.

شوهر من تا به حال آگاهی کامل از آن و وجود دارد بدون موضوع – او همچنین مشروع نقشه کشی درآمد از کسب و کار ما. همه چیز تنها تغییر بعدا زمانی که من متوجه شدم ازدواج ما بود پایان…بد.

می خواهید برای پیوستن به خانواده ؟ ثبت نام به ما Kidspot, خبرنامه برای داستان بیشتر شبیه به این.

این مشترک برای زوج ها به حساب های بانکی مشترک. تصویر: @namawinston.

“حداقل من تا به حال برخی از پول برای پسر من و من برای رفتن با آن”

من شروع به مشاهده من مستقل از حساب من پول نیاز خواهد بود اگر ما تقسیم می شود. من را متوقف و با استفاده از آن را برای هزینه های ما نوزاد پسر به عنوان من تا به حال بوده است – من شروع به تلاش آگاهانه همه چیز که برای ما و پسر باید از ما حساب های مشترک.

من تا به حال احساس یک حس بود که من نیاز به رفتن به هر صد که من می خواهم به حق به دست آورده به من و من پسر به خانه خود ما – و به عنوان من می توانم از این تقسیم را fallout من درست بود.

تنها تاسف من? نداشتن ذخیره بیشتر. در روز من من تا به حال $3362.00 در آن حساب. من هرگز فراموش نکنید که رقم است. آن را به من خریدم و دو سال آزادی است.

من می دانم که برخی از شما در حال فکر کردن; نگه داشتن یک راز بزرگ از شوهر من بود نشانه ای از قدرت من ازدواج است. شما فقط ممکن است حق. اما در صورتی که ازدواج همیشه به پایان هر حال حداقل من تا به حال برخی از پول برای پسر من و من برای رفتن با آن.

Image: @namawinston.

بسیاری از زنان راز stashes. تصویر: @namawinston.

Nama است که نه تنها یکی…

آن را به عنوان معلوم من دور از تنهایی در داشتن این راز ذخیره کردن. من صحبت کردم به چند تن از زنانی است که برنامه ریزی شده بسیار عمدی ‘راز تقسیم ذخیره کردن’ که برای روز بارانی.

و من شرط می بندم اگر شما بخواهید برخی از دوستان خود را حداقل یکی را اعتراف به داشتن یک, بیش از حد.

من به یاد داشته باشید نشستن با جفت من کارن و سوزان* و آنها گفتن آنچه که من می خواهم انجام می شود. آنها هر دو اعتراف کردند که همیشه حفظ حساب در نام خود را بیش از حد.

من می توانم آن را باور نمی کند; دو با خوشحالی ازدواج زنان ؟ چرا که آنها نیاز به انجام این کار ؟

آه صبر کنید; که استفاده می شود به من.

کارن نشان داد او می خواهم انجام همان چیزی که من; نگهداری حساب بانکی خود را از قبل از او ازدواج کرده بود. اما از آنجا که او می خواهم هرگز پس از او بی سر و صدا قرار دادن دور “یدکی” تغییر و…که بیش از 10 سال از ازدواج به مبلغ تقریبا $10,000.

دختر هوشمند است. چرا که او یک ‘خانه دار’ او می دانست که یک روز او ممکن است نیاز به یک شبکه ایمنی.

سوزان در حال انجام آن متفاوت است. زمانی که او به ارث برده و مقداری پول از یک پسر او را نمی گوید ولی آن را در بالا-بهره بلبرینگ حساب.

Image: @namawinston.

آیا شما یک راز ذخیره کردن? تصویر: @namawinston.

برای سوزان نبود یک تقسیم ذخیره کردن – اما بیشتر آسان-دسترسی به پول نقد اگر چیزی که تا کنون اتفاق افتاده است به او به عنوان پول خود را گره خورده بود تا در کسب و کار خود را که او بخشی از.

او پیش بینی آن را برای یک وضعیت که در آن او می خواهم به حال سکته یا چیزی…اما آن را پذیرفته بود و همچنین اگر او به پایان رسید تا خیانت خود را با کسب و کار پول در برخی از راه. بله این همه برای تلفن های موبایل کمی هالیوود-فیلم, اما آن اتفاق می افتد!

سوزان ذخیره کردن? سرد $20,000 چرا که او می خواهم در بر داشت علاقه زیادی تحمل حساب. آشکارا سوزان تا به حال هیچ برنامه ای تا به حال او کاهش استاندارد زندگی!

من مطرح شده این موضوع با من دوست برندا بیش از حد. او وحشت زده شد و اندرز من برای اشاره به سابق من است که من می خواهم نگهداری پول برای خودم.

من به او گفتم این بود که من پول به دست آورده – او فقط نمی دانم حساب است. و در نهایت من تا به حال واقعا به آن نیاز – به خصوص به عنوان پسر من شده بود با من 100 درصد است.

Judgey برندا نیست نقل مکان کرد.

Image: @namawinston.

“ازدواج و پیچیده است.” تصویر: @namawinston.

راز stashes هستند تا راز آنلاین

اما زمانی که من به تازگی در مورد این موضوع در یک آنلاین پدر و مادر گروه بسیاری از زنان دیگر اعتراف به راز خود را stashes. ترین اعتراف کردند که بین $3000 – 8000 دلار که شوهران خود را نمی دانم.

پول ذخیره شده از مخلوطی از شخصی خود را درآمد مالیاتی و پول و استعداد آنها را از پدر و مادر است.

آن را بالاتر هیئت مدیره – مالیات اداره می دانستند; این درست است که شوهران خود را نمی.

این بحث همچنین نشان داد که Judgey برندا بود که نه تنها در وحشت است. برخی از زنان احساس آن بسیار بی وفا به شوهران خود. و من حدس می زنم که به اندازه کافی منصفانه.

همه می توانم بگویم این است: ازدواج و پیچیده است. شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد بنابراین من حدس می زنم فقط برای بهترین امید اما آماده شدن برای بدترین.

*نام تغییر کرده است چرا که من هرگز یک sista که تا به حال یک راز تقسیم ذخیره کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im