وقتی که می آید به ساختمان در دراز مدت امنیت مالی آن را به طور گسترده ای شناخته شده است که زنان برگزار می شود مداوم جنسیتی دستمزدها. به صورت متوسط درآمد کارگر یک مطالعه تخمین می زند که بیش از یک کار کامل زندگی زنان را کسب $1 میلیون کمتر به دلیل شکاف در حقوق و دستمزد همراه با این واقعیت است که کار زنان تمایل به قطع — به منظور بالا بردن بچه ها به مراقبت از پدر و مادر پیری. کاهش درآمد متوسط کمتر به صرفه جویی در 401(k)و جامعه جراحان ایران و کاهش امنیت اجتماعی و مزایای بازنشستگی.

در حال حاضر می آید خبری که زنان نیز تاخیر در استخراج سود از مالکیت خانه. با توجه به اخیر فدرال داده و متوسط ارزش خالص یک مرد صاحب خانه در بین سنین 60 و 70 است که تقریبا $241,000 در مقایسه با $160,000 برای یک زن صاحب خانه است.

در یک مطالعه منتشر شده توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی, پل زرگری-Pinkham و کلی Shue از دانشگاه ییل دانشکده مدیریت تخمین می زنند که نزدیک به یک سوم از این فاصله ممکن است چرا که زنان به طور متوسط صرف بیشتر زمانی که آنها خرید یک خانه و قبول یک قیمت پایین تر از مردان تنها زمانی که آنها به فروش برساند.

به طور متوسط زنان به یک توافق قیمت خرید 2% بالاتر از مردان و زنان به یک توافق قیمت فروش 2 درصد پایین تر است. دانشگاهیان تخمین می زنند که شکاف ترجمه به مردان به طور میانگین درآمد $1,600 بیشتر از یک سال در مسکن ثروت است.
این نکات دقیق وظریف به جنسيت شکاف ثروت می آید به عنوان تنها زنان به طور فزاینده ای انفرادی صاحب خانه. با توجه به انجمن ملی از Realtors در سال 2019 17 درصد از homebuyers اولین بار و 18 درصد از خریداران تکرار شد زنان مجرد. که در مقایسه با مردان مجرد, حسابداری برای 7 درصد از زمان خرید و 8 درصد از تکرار خرید است.

تحقیقات جدید بر روی بیش از 9 میلیون فروش خانه بین سال 1991 و 2017 که در آن محققان تا به حال داده ها در خرید و فروش احتمالی و به وضوح می تواند شناسایی جنسیت خریدار.

آنها تخمین می زنند که حدود 45 درصد از جنسيت تفاوت زمان بندی بازار: زنان تمایل به خرید زمانی که قیمت بالاتر و فروش بیشتر در زمانی که قیمت ها پایین تر است. اما بزرگتر فاکتور — حسابداری برای 55 درصد از شکاف این است که زنان کمتر به نظر می رسد با تمرکز بر گرفتن بهترین معامله. به دنبال در مردان و زنان فروش در همان فشرده کدهای و در همان سال متوسط سالانه بازگشت زنان به دست آورده از مسکن شد و نزدیک به یک درصد کمتر از درآمد مردان.

این تحقیقات نشانی چرا پشت شکاف. تحقیقات قبلی نشان داده است که مردان جذب به مذاکره — یک بازی برنده — و وجود دارد مقدار زیادی از تحقیقات نشان می دهد که زنان نیست دقیقا انگیزه برای مذاکره. در محل کار, مذاکره برای افزایش یا ارتقاء می توانید زمین در جعبه مجازات برای بودن بیش از حد بازور و قاطعانه.

حداقل در عرصه homebuying زنان لازم نیست که نگران باشید (به عنوان مقدار) در مورد پیامدهای قاطعانه تر. آن را به عنوان اگر شما نیاز به نشان می دهد تا دوشنبه پس از بستن و نگه داشتن در تماس با خریدار/فروشنده.

برای زنان آگاه بودن از این تحقیقات ممکن است کمک به شما فشار به تمرکز بیشتر در گرفتن بهترین معامله. شما نیاز به درگیر و آگاه است.

عشق خود را ، بزرگ. اما شما هنوز هم نیاز به اجرای قیمت گذاری نشان می دهد که آیا شما یک خریدار یا فروشنده. عوامل پرداخت کمیسیون بر اساس قیمت فروش. که احتمالا به آنها انگیزه ای برای کمک به شما ناخن با بهترین قیمت به عنوان یک فروشنده است اما مطالعات نشان داده اند که آنچه اغلب مهم ترین عوامل است معامله بسته شده (و در نتیجه پرداخت می شود).

است که ارزش فکر کردن در مورد اگر عامل خود را تشویق می کند شما را به اولین پیشنهاد به جای counteroffer یا شاید یک هفته دیگر صبر کنید و یا دو به ببینید که چه کسی دیگری ممکن است می آیند.

به عنوان یک خریدار مگر اینکه شما به صراحت استخدام کارگزار خریدار (رایج), عامل خود را در حال رفتن به پرداخت بر اساس قیمت فروش. که لزوما انگیزه ای برای کمک به شما در مذاکره با پایین ترین قیمت ممکن.

شما نیاز به دیتا. قبل از انتخاب یک کارگزار درخواست نامزدها برای هر معامله در محله خود را برای چند ماه گذشته در مقایسه با خانه های. نه هر کارگزار لزوما شما را به همان لیست.

شما در حال نشان داده شده است برخی از generic قیمت هر مربع که شامل یک منطقه بزرگ ؟ و یا آیا عامل خود را به شما بدهد اخیر خرید و فروش در مجاورت خود را از خانه قابل مقایسه با اندازه و در مقایسه با وضعیت ؟ این است که چگونه شما تصمیم گیری آگاهانه.

در هنگام خرید آن را بدیهی است که مهم است به خواندن ، اگر شما انتظار می رود شما در حال رفتن به مناقصه در برابر افراد دیگر ساخت پایین تر پیشنهاد اولیه می تواند نتیجه معکوس. اما اگر که در بازی پس از آن نمی تواند خیلی سریع به ارائه درخواست قیمت. شاید شما تا پایان در ارائه قیمت پس از مذاکره و نیز وجود دارد یک فرصت خوب شما ممکن است قادر به بستن قرارداد برای کمتر است. (شما همچنین می توانید تحقیقات در چه درصدی از قیمت درخواست فروش اخیر در منطقه رخ داده است.)

زمانی که فروش تنظیم حق درخواست قیمت کلید ساخت یک معامله دیر; دیگر خانه خود را در بازار کمتر مذاکره اهرم شما. اگر پیشنهاد آمده است در زیر آنچه شما می خواهید نیست reflexively خودتان بگویید این باشه چرا که شما فقط می خواهید برای دریافت این فروش انجام می شود. را counteroffer.

اگر شما نیاز به برخی از انگیزه اضافی خود یادآوری کنید که بیشتر بودن قیمت حساس که (خريد و فروش) می تواند نقش قابل ملاحظه خود را در بازنشستگی احتمالی امنیتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de