“زنان تروا’ نشان می دهد که چگونه Cheryl میلر-led USC بسکتبال کمک آتش ورزشی

اگر شما به دنبال برای تماشای یک بازی بسکتبال, داستان توانمندسازی و یا فقط می خواهید برای شروع کردن جنون مارس راست و سپس HBO ورزشی’ آینده مستند “زنان تروا” است که باید ببینید.

کارگردانی شده توسط آلیسون الوود (“تاریخچه عقاب” آمریکایی “جهاد”) “زنان تروا” به بررسی چگونگی Cheryl میلر-led USC Trojans زنان تیم بسکتبال تغییر این ورزش را برای همیشه با خود up-tempo سبک و برتر ورزشی در مسیر به پیروزی back-to-back مسابقات قهرمانی ملی و در نهایت تحت تاثیر تولد WNBA طریق اول شخص مصاحبه و آرشیوی از عکس ها و ویدئوها.

“این تیم خاص تغییر بسکتبال” الوود گفت. “این تیم بود که با تزریق ورزشکاری بودند و به سرعت گام. Cheryl میلر داستان خیلی جالب بود — او در مسیر بهترین بودن بازیکن در زمان. وجود دارد بسیاری از دراماتیک لایه ها در داستان است.”

این hourlong مستند آغاز می شود با یک مقدمه کوتاه در تولد ورزش زنان در حالی که انتقال به دانشگاهی در رتبه با عنوان نهم و اوایل تسلط Louisiana Tech بانوی Techsters در طول AIAW و اوایل زنان NCAA tournament سال است.

و سپس در اینجا می آید میلر. او ترین تزئین دبیرستان بازیکن در زمان و هنگامی که متعهد به UCLA. اما پس از بحث در طول یک sleepover با هم تیمی های آینده اش, دوقلو, Paula و پم مک گی میلر متقاعد شده بود توسط آنها که USC بود که در آن او نیاز به بازی بسکتبال به منظور دستیابی به اهداف خود.

“شریل بود چنین متعالی رقم در مدرسه بالا است. من شگفت زده بود گفت:” گری کوهن تهیه کننده اجرایی این فیلم است.

میلر نشان دهنده بیشتر از او بازی حرفه ای است که شامل دو ملی عنوان و یک مدال طلای المپیک است. این فیلم نشان می دهد معتبر طرف به او که شامل رشد با برادر رخی اتصالات در USC و مربیگری و پخش مشاغل پست-USC.

اما این فیلم است که همه متمرکز بر میلر. سینتیا کوپر پس زمینه و ارتباط با میلر یکی از نقاط کانونی اصلی این فیلم را پوشش می دهد.

“لحظات صداقت را از Cheryl و سینتیا کوپر شد برخی از لحظات مورد علاقه” الوود گفت.

این فیلم یک کار بزرگ را پوشش کوپر داستان — او در مورد در حال رشد در وات های ویژه ارتباط با برادر اواخر ریکی به سختی او مواجه شده در تلاش برای حمایت از خانواده اش در حالی که در USC و چگونه او تبدیل به چهره بسکتبال زنان در هنگام تولد WNBA.

“بزرگترین چالش این فیلم بود گرفتن ساختار درست” الوود گفت. “ما می خواستیم برای اینکه این یک بازی بزرگ است.”

رئیس سابق دیگر بازیکنان مصاحبه می شوند ژولیت رابینسون و روندا, Windham, همراه با مربیان سابق لیندا تیز و فرد ویلیامز.

“هنگامی که ما را به سینما مسئولیت وجود دارد به داستان هست. مسئولیت برای این فیلم بود که داستان از بسکتبال و از این زنان به عنوان زندگی خود را” کوهن گفت.


“زنان تروا” آغاز بکار شنبه در 9 p. m. در HBO و خواهد بود نیز در دسترس خواهد بود در HBO در تقاضا HBO در حال حاضر HBO Go و همکاران ” جریان سیستم عامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>