کار از خانه جدید خوش آمدید عادی در ماساچوست: بررسی

این کار از صفحه اصلی روال در حال رشد است بر مردم.

پیشگام موسسه نظر سنجی 700 نفر — بیشتر در بوستون — در طول coronavirus همه گیر و نزدیک به 63 درصد گفت: آنها می خواهند به چوب در خانه حداقل یک روز در هفته به طور دائم.

که می گوید: فکر می کنم مخزن می شود یک عامل مهم در چگونه شرکت های سرمایه گذاری در املاک تجاری و دولت باید تحویل حمل و نقل عمومی که در آن و زمانی که آن را مورد نیاز است.

“نتایج این تحقیق نشان می دهد که این بیماری همه گیر ممکن است منجر به تغییرات قابل توجهی در نگرش نسبت به رفت و آمد با اثرات بالقوه زیادی در تقاضا برای املاک تجاری در عمده کار مراکز اتصال به اینترنت و حمل و نقل و, حمل و نقل, برنامه ریزی و بودجه گفت:” اندرو در شرایط معمولی که نویسنده به تجزیه و تحلیل.

بررسی و بازدید فقط هفته پس از MBTA اعلام کرد که به احتمال زیاد نیاز به استفاده از حدود یک چهارم از $827 میلیون اضطراری فدرال بودجه آن را دریافت کرده به همه گیر عمده ناشی از شکاف درآمد در بودجه سال جاری.

Ridership در T پایین است بیش از 90 درصد در مترو و 80 درصد در اتوبوس — با هیچ کس مطمئن شوید که چه طبیعی جدید خواهد بود.

“MBTA و سازمان های دولتی باید روابط موجود با سواران و مسافران و آنها باید قانون در حال حاضر به تعامل با مشتریان خود را به منظور تعیین تغییرات در تقاضا ناشی از این بیماری همه گیر” گفت: پیشگام موسسه مدیر اجرایی جیم Stergios.

“این بررسی نشان می دهد که نگرش مردم به سرعت در حال تحول است و در راه است که متمایز از گذشته روال” Stergios اضافه شده است. “نتیجه ممکن است یک تغییر لرزه ای در ridership الگوها و حتی یک تغییر قابل توجهی در چگونه و از کجا کارفرمایان به دنبال استعداد است.”

به عنوان دفتر پارک ها و آسمان خراش ها, رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر و شهردار مارتین والش را اعلام کرد به عنوان بخشی از آهسته باز از اقتصاد است که تنها 25 درصد از نیروی کار می تواند بازگشت به دفاتر آغاز این هفته در سطح ایالت و 1 ژوئن در بوستون.

چگونه بسیاری از می تواند به بازگشت در فاز 2 از دولت بازگشایی طرح خواهد بود بر اساس coronavirus عفونت نرخ که در حال حاضر در رو به پایین مسیر.

کسانی که مصرف پیشگام نظرسنجی انجام شده بین مارس 22 و 15 مه گفت که آنها را از دست ندهید ترافیک — با 48 درصد با استناد به رفت و آمد به عنوان یک دلیل برای ارتباط از راه دور. بسیاری نیز گفت که آنها مایل به کار از خانه دو یا سه روز در هفته.

پاسخ دهندگان را به استناد به انزوای اجتماعی به عنوان بزرگترین اشکال کار از راه دور با بیش از 50 ٪ گفت که آنها “خانم تعاملات اجتماعی.”

در کوتاه مدت این بررسی نشان می دهد که کارکنان تا حد زیادی مایل به بازگشت به محل کار پس از درخواست حتی قبل از COVID-19 واکسن در دسترس است.

تاثیر دراز مدت از COVID-19 همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد بستگی به سه عامل پیشگام گفت: سیاست های کارفرما است که به دنبال گسترش و یا مهار از راه دور کار سیاست های عمومی و کارمند احساسات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de