جهان رهبران G20 در تماس ویدیویی برای هماهنگ کردن ویروس پاسخ

توسط AYA BATRAWY

دبی, امارات متحده عربی (AP) — رهبران قدرتمند جهان اقتصاد برگزار عملا در روز پنج شنبه با هدف هماهنگی یک پاسخ جهانی به سرعت گسترش coronavirus که توقیف کسب و کار و بیش از یک چهارم از جمعیت جهان را به خانه انزوا.

غیر معمول تماس تصویری در ازای فیزیکی جمع آوری می آید که دولت ها در سراسر جهان استرس اهمیت اجتماعی فاصله برای جلوگیری از گسترش بسیار عفونی ویروس.

این نشست میان انتقاد که جهان ثروتمندترین کشور گرفته شده است نه به اندازه کافی اقدام به مبارزه با ویروس و یا تاثیر اقتصادی آن در سطح جهان به عنوان مردم از دست دادن درآمد خود را با توجه به تعطیلی حکومت و مستندات.

عربستان سعودی که ریاست گروه G20 در این سال باز نشست با درخواست فوری با ملک سلمان برای جهان قدرتمند ترین کشورها برای سرمایه گذاری تحقیق و توسعه یک واکسن برای ویروس که باعث می شود یک بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 و برای اطمینان از در دسترس بودن حیاتی لوازم پزشکی و تجهیزات.

“این بحران انسان نیاز به یک پاسخ جهانی. جهان شمارش ما را به گرد هم می آیند و همکاری به منظور رویارویی با این چالش” پادشاه سعودی گفت: در طول مجازی نشست.

در این جلسه باز نمی شود به رسانه ها برای رعایت. دولت عربستان توزیع پادشاه سخنان را فشار دهید.

تصاویر از ویدئو کنفرانس به اشتراک گذاشته شد در رسانه های اجتماعی توسط برخی از شرکت کنندگان است. رهبران جهان مانند هند نارندرا ژاپن شینزو آبه و کانادا جاستین ترودو که قرارداد این ویروس می تواند دیده می شود در جعبه های کوچک بر روی صفحه نمایش نشسته در میز در عکس از رئیس شورای اروپا چارلز میشل. رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده شد نشسته در انتهای یک میز کنفرانس در واشنگتن با دیگر مقامات آمریکایی در عکس های به اشتراک گذاشته شده توسط عربستان سعودی وزارت امور خارجه.

در این جلسه همچنین انتظار می رود عبارتند از: رئیس جمهور چین و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و همچنین آنگلا مرکل صدراعظم آلمان بود که در این اجلاس از آپارتمان او در برلین که در آن او در قرنطینه پس از یک دکتر که به او واکسن ذات الریه تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. دو آزمون در مرکل باید دوباره منفی اما او هنوز هم نیاز به تست های بیشتر.

مجازی نشست همچنین شامل رهبران از سازمان بهداشت جهانی, سازمان ملل متحد, بانک جهانی, صندوق بین المللی پول سازمان بین المللی کار و دیگران.

جهانی مرگ و میر از این ویروس صعود به گذشته 22,000 و تعدادی از عفونت ها پیشی گرفته است 480,000 با توجه به تعداد نگه داشته و توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

اختلاف بین کشورهای فوران این هفته در میان گروه 7 پیشرو صنعتی دموکراسی که sparred بیش از این که آیا به تماس از چین به عنوان منبع coronavirus. وزرای خارجه قادر به توافق بر ایالات متحده فشار به شناسایی آن به عنوان “ووهان ویروس” در اشاره به شهر در چین که در آن برای اولین بار به نظر می رسد. به عنوان یک نتیجه این گروه تصمیم گرفتند در برابر انتشار بیانیه ای پس از تماس است.

در همین حال عربستان سعودی که سازماندهی پنجشنبه گسترده تر G20 انتقاد شده است برای تکان دادن بازار نفت توسط ramping تا تولید در ماه آینده و کاهش قیمت به دست آوردن سهم بازار روسیه پس از یکی دیگر از عمده تولید کننده نفت حاضر به گسترش تولید کاهش است. ایالات متحده تحت فشار عربستان سعودی را به تجدید نظر در آن زمان استراتژی است.

همچنین در فراخوان جهانی شد, از رهبران اسپانیا و اردن و سنگاپور و سوئیس و همچنین به عنوان صندلی از نهادهای منطقه ای مانند اتحادیه آفریقا انجمن جنوب شرق آسیا سازمان ملل و شورای همکاری خلیج فارس.

این سازمان بین المللی کار می گوید: نزدیک به 40 درصد از جمعیت جهان دارای هیچ بیمه درمانی و یا دسترسی به ملی خدمات بهداشتی و 55 درصد — یا 4 میلیارد نفر — آیا بهره مندی از هر نوع حمایت اجتماعی ندارند. آن گفت: در حال حاضر بحران بهداشتی روشن می سازد که تقریبا به اندازه کافی پیشرفت شده توسط دولت ها در سال های پس از بحران مالی 2008 به گسترش دسترسی به خدمات بهداشتی و بیماری مزایای بیکاری و حمایت می کند.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی صادر شده یک تماس در کشورهای G20 جلوتر مجازی در نشست سران هشدار شدید عواقب اقتصادی و اجتماعی برای کشورهای در حال توسعه به یک چهارم از جمعیت جهان و آن جهان را فقیرترین مردم زندگی.

این وام دهندگان به نام برای تعلیق پرداخت بدهی از این کشورها و خواسته رهبران G20 به کار بانک جهانی و صندوق بین المللی پول با ساخت مورد نیاز ارزیابی که کشور باید بدهی غیر قابل تحمل شرایط و فوری تامین مالی مورد نیاز است.

“ضروری است در این لحظه برای ارائه جهانی حس برای کمک به کشورهای در حال توسعه به عنوان به خوبی به عنوان یک سیگنال قوی به بازارهای مالی” وام دهندگان گفت: در یک بیانیه مشترک.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفت: وام دهنده می ایستد “آماده برای استقرار” همه از آن $1 تریلیون ظرفیت وام دهی. او گفت: در اوایل این هفته صندوق بین المللی پول انتظار دارد که رکود اقتصادی حداقل به عنوان بد به عنوان سال 2008 بحران مالی جهانی و یا بدتر. نزدیک به 80 کشور درخواست صندوق بین المللی پول کمک کند.

اتیوپی دولت گفت: G20 وزیران دارایی و بانک مرکزی اشراف در یک تماس جلوتر از روز پنج شنبه در این نشست که در آفریقا نیاز به 150 میلیارد دلار تامین مالی اضطراری بسته با توجه به تاثیر ویروس.

U. N. دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ خواست رهبران G20 به اتخاذ یک “زمان جنگ” طرح شامل یک بسته محرک اقتصادی “در تریلیون دلار” برای کسب و کار کارگران و خانواده ها در کشورهای در حال توسعه در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر.

___

آسوشیتد پرس نویسنده David افزایش در برلین کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de