سهام جهان پس از مخلوط وال استریت غرق می شود با وجود کاهش نرخ

توسط جو مک دونالد

پکن (AP) — بازارهای جهانی سهام مخلوط شد شنبه بعد از وال استریت غرق شد با وجود اضطراری بهره در ایالات متحده برش با هدف خنثی کردن ترس از شیوع ویروس ممکن است شیرین کاری های جهانی فعالیت های اقتصادی.

لندن باز پایین تر در حالی که آلمان پیشرفته. شانگهای را به دست آورد سیدنی و هنگ کنگ کاهش یافت و توکیو بود-تغییر داد.

سئول را معیار رسید 2.2% پس از آنکه دولت اعلام کرد که هزینه های بسته برای پرداخت هزینه های تجهیزات پزشکی و کمک به کسب و کار صدمه دیده توسط ویروس.

بازار به نظر می رسد unimpressed تعهد شنبه از گروه هفت عمده کشورهای صنعتی برای حمایت از اقتصاد جهانی است که شامل هیچ اقدامات خاص است.

در وال استریت معیار S&P 500 شاخص سقوط 2.8% با وجود فدرال رزرو تعجب 0.5% کاهش نرخ. این شاخص هشتم روزانه کاهش در نه روز.

چین و استرالیا و دیگر بانک های مرکزی نیز کاهش نرخ بهره برای تقویت رشد اقتصادی در این صورت از ضد ویروس کنترل هستند که اخلال در تجارت و تولید است. اما اقتصاددانان هشدار می دهند که در حالی که اعتبار ارزان تر ممکن است تشویق مصرف کنندگان کاهش نرخ نمی بازگشایی کارخانه هایی که بسته شده اند با توجه به قرنطينه و یا کمبود مواد اولیه.

“با وجود فدرال رزرو نرخ برش در حمایت از بازار ایالات متحده و ترس تا به حال به وضوح بازگشت به سلطنت در بازار” Jingyi پان IG گفت: در یک گزارش.

کاهش بیشتر ممکن است به محدود “حمایت” پان نوشت. “شاید علاوه بر واکسن وجود دارد ممکن است کمی راه حل سریع و آسان برای کاهش شوک به بازارهای جهانی است.”

در اوایل معاملات لندن FTSE 100 از دست 0.3% به 6700.71 در حالی که آلمان داخ اضافه 0.2% به 12,010.94. شاخص CAC 40 در فرانسه ریخته 0.2% به 5,359.75.

در وال استریت شاخص S&P 500 آینده افزایش 1.5% و که به صورت میانگین صنعتی داو جونز بود تا 1.6%.در روز سه شنبه شاخص Dow غرق 2.9 درصد و شاخص Nasdaq composite با کاهش 3 درصد است.

بازارهای ایالات متحده کاهش یافته است 11% پس از تنظیم یک رکورد دو هفته پیش.

روز چهارشنبه در آسیا شاخص ترکیبی شانگهای را به دست آورد 0.6% به 3,011.67 در حالی که شاخص نیکی 225 در ژاپن در توکیو اضافه 0.1% به 21,100.06. هانگ سنگ در هنگ کنگ ریختن 0.2% به 26,222.07.

این Kospi در سئول گل رز به 2,059.33 پس از آنکه دولت اعلام کرد $9.8 میلیارد دلار هزینه بسته به پرداخت هزینه برای تجهیزات پزشکی و کمک به کسب و کار است که در حال مبارزه با اختلالات به سفر تولید خودرو و سایر صنایع.

با وجود این هزینه های اضافی ویروس “به شمار عمده ای خطر حرکت نزولی” به کره رشد اقتصادی راجیو Biswas از IHS Markit گفت: در یک گزارش.

بازار معیار در سنگاپور و فیلیپین کاهش یافته است در حالی که نیوزیلند اندونزی و مالزی افزایش یافت.

در یکی دیگر از نشانه ای از ایالات متحده احتیاط سرمایه گذاران به عملکرد 10 ساله خزانه داری غرق زیر 1 ٪ برای اولین بار در تاریخ. آن را در 0.95% اوایل روز شنبه.

کوچکتر عملکرد — تفاوت بین قیمت بازار و چه سرمایه گذاران دریافت اگر آنها نگه داشتن این پیوند به بلوغ — نشان می دهد معامله گران در حال انتقال پول به اوراق قرضه به عنوان یک پناهگاه امن را از نگرانی در مورد چشم انداز اقتصادی.

رئیس فدرال جروم پاول اذعان کرد راه حل نهایی برای این ویروس به چالش خواهد آمد از کارشناسان بهداشت و درمان و دیگران نه بانک مرکزی.

فدرال ریزرو دارای سابقه ای طولانی در آینده به بازار نجات با نرخ پایین تر و دیگر محرک کمک کرده است که این گاو در بازار سهام ایالات متحده تبدیل به طولانی ترین در تاریخ ثبت شده.

در روز دوشنبه شاخص Dow ثبت بزرگترین آن وزن روزانه در بیش از یک دهه در افزایش پیش بینی برای هماهنگ حمایت از بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی. حتی قبل از سه شنبه در اطلاعیه ای از معامله گران معتقد بودند او فدرال خواهد بود کاهش نرخ نیم درصد در مارس 18 در جلسه بعدی خود را.

این نرخ در ایالات متحده قطع شد ارزها در خارج به طور منظم برنامه ریزی شده جلسه پس از بحران جهانی سال 2008. که باعث شد برخی از معامله گران فکر می کنم که فدرال رزرو ممکن است پیش بینی حتی بزرگتر اقتصادی تاثیر از بازارهای ترس است.

معیار خام ایالات متحده به دست آورد 8 سنت افزایش به $47.26 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قرارداد رز 43 سنت در روز سه شنبه به $47.18. قیمت نفت خام برنت به قیمت بین المللی روغن اضافه شده 1 درصد به $51.87 در هر بشکه در لندن است. آن کاهش یافت و 4 سنت در جلسه قبلی به $51.86 در هر بشکه رسید.

دلار به دست آورد به 107.44 ین روز سه شنبه به 107.12 ین. یورو در $1.1171.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im