‘بدترین شکستگی از زندگی من’: خانواده سوگوار FoodMaxx صندوقدار که درگذشت COVID-19

مگی احساس وحشت و نگرانی

ارکلیا مارتینز مخابره به عنوان او نشسته در اتاق بیمارستان cradling نخستزاده فرزند او جوانترین دختر. برای زن در حال حاضر محبت شناخته شده به عنوان “نانا” به شش جلسه, خود, جدیدترین نوه بود به عنوان خاص به عنوان اولین.

“او فقط دوست داشت که یک نانا” به یاد می آورد Maryann مارتینز یکی از چهار دختر. “او ساخته شده همه چیز را به طوری خاص برای آنها.”

اما تنها 10 روز پس از تولد او ششم نوه, زندگی مارتینز و اعضای خانواده او وارونه تبدیل شده است.

به عنوان او همیشه انجام مارتینز 65 قرار داده و در سختی که خانواده او تقریبا به طور کامل غافل از نشانه های او تا زمانی که خیلی دیر شده بود.

در 21 مارس در سن جته زن — که تا به حال مشغول به کار به عنوان یک صندوقدار در FoodMaxx در سن خوزه و شناخته شده بود برای قلب بزرگ و بی نظیر مهارت های پخت و پز — درگذشت COVID-19.

مارتینز به حال ديابت وابسته به انسولين اما هیچ کس به فکر زندگی خود پایان خواهد بود در این راه. فقط روز بعد از ملاقات با او جدیدترین نوه مارتینز پریدند در یک هواپیما به لس آنجلس با ماریان و 9 ساله و نوه الهام به الهام جشن تولد سالانه خود را با سفر به دیزنی لند.

اما سه نفر بود که تنها قادر به لذت بردن از چند ساعت در پارک در آوریل 13 — اتفاقا همان روز که در پارک اپراتور اعلام کرد آنها خواهد بود بسته شدن آن به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس — قبل از مارتینز به آنها گفت که او به خوبی احساس نمی شود و آنها تصمیم به بازگشت به هتل. روز بعد آنها یک پرواز بازگشت به خانه به سن خوزه.

در ابتدا مارتینز گفت که او صرفا احساس ضعیف است. سپس او شروع به سرفه کردن. و این زمان او از هواپیما او مشکل تنفس. آنها بلافاصله رفت و به o’connor بیمارستان در سن خوزه, جایی که او به صرف نهایی هفت روز از زندگی خود را.

پس از سی تی اسکن نشان داد نشانه هایی از این بیماری مارتینز مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19. زمانی که نتایج اولین آزمون نمی تواند بخواند به درستی او آزمایش برای بار دوم به گفته او خانواده است.

چهار روز پس از او برای اولین بار بستری شد, در مارس 18, نتایج مارتینز دوم آزمون برگشتم مثبت است.

با وجود این نگران نتایج آزمون مارتینز بود که با توجه به مراتب بیش از حد مختصر با روشنایی ضعیف تابیدن از امید روز بعد هنگامی که او را تایید امیدوار کننده داروی آزمایشی از جلعاد — یک پرورش شهرستان دارویی نیروگاه.

اما 5 p. m. در مارس 21, این دارو هنوز وارد نشده است. و مارتینز دختر جینا مارتینز دریافت یک تماس تلفنی از بیمارستان اطلاع رسانی که او به احتمال زیاد تا به حال تنها فقط 30 دقیقه برای دیدن مادرش قبل از او گذشت.

ساخت آن را با تنها سه دقیقه به فراغت جینا ایستاده بود پشت شیشه و پنجره و تماشای مادر او دروغ گفتن در تخت بیمارستان در انزوای اتاق به عنوان پرستاران پوشیدن دنده محافظ و سپر چهره hummed در اطراف اتاق.

“صادقانه به شما بگویم من حتی نمی دانم که او تا به حال گذشت,” جینا گفت. “من فقط او را تماشا و سپس متوجه یکی از مانیتور سیاه و سفید رفت.”

زمانی که پزشکان به او گفت که مادر او دیگر یک پالس جینا خراب شد.

“این بدترین شکستگی از زندگی من می دانم که من هرگز رفتن به دیدن مادرم دوباره,” او گفت:. “این واقعی نیست تا زمانی که آن اتفاق می افتد به خانواده خود و سپس شما آن را ببینید کاملا متفاوت است.”

پس از یادگیری در مورد مارتینز coronavirus مربوط به مرگ FoodMaxx بسته فروشگاه از یک “فراوانی احتیاط.” اگر چه او تا به حال کار نکرده وجود دارد از مارس 6, فروشگاه عمیق بود-تمیز و نمی بازگشایی تا مارس 26.

واکنش آمد به سرعت. مارتینز خانواده گفت: پس از اخبار بی خانمان است که یک کارمند در فروشگاه درگذشت آنها دریافت باطل, لفظی و حملات رسانه های اجتماعی.

“این بسیار مضر مردم چه می گویند — که او گسترش میکروب ها همه جا در اطراف مغازه. او یک فرد است. او دارای یک نام است. او نه coronavirus بیمار که مشغول به کار در FoodMaxx,” جینا گفت.

مارتینز خانواده نمی داند که چگونه او قرارداد این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 4000 کالیفرنیا و کشته شدن دست کم 83 ایالت از جمله 19 در شهرستان سانتا کلارا. اما او دوستانه و با محبت به تقریبا هر کس او را ملاقات آنها گفت: به ویژه هنگامی که آن را به پخت و پز خود را.

“این که چگونه او ابراز عشق خود را برای شما” خواهر Bernadine Galinda گفت: توجه به خانواده های مورد علاقه او بود, در خانه, لازانیا. “او در حال حاضر یک صحن و او همیشه در پخت و پز بود — که او چیزی است.”

“آن تقریبا مانند رانندگی برای خانم دیزی در سراسر چرا که او یکی است که زندگی به حزب” شوهرش سام مارتینز گفت: در مورد موتور سیکلت خود را ،

سام که مارتینز در حالی که کار در memorex است نوار کاست گیاه در سانتا کلارا گفت: خداحافظی به همسر خود را از 38 سال در 14 مارس روز او گرفته شد به یک اتاق بیمارستان و اولین آزمایش برای کوروناویروس. یکی از آخرین تصاویر خشکیده در ذهن او نگاه محض نگرانی در چهره او.

“من فقط به یاد داشته باشید که نگاه نمی دانستند که خواهد بود که آخرین بار او را می بینم” او گفت:. “ما باید به بازی دست ما پرداخته و در این مورد آن انباشته عرشه.”

چند روز بعد سام سعی در رها کردن یک خرس عروسکی و توجه داشته باشید به اجازه مارتینز می دانم که خانواده اش در فکر او. او قادر به ایجاد آن گذشته لابی. بنابراین کارکنان پزشکی در زمان یادگاران و وعده داده شده به آنها را به او بدهد.

“از طریق تمام این مصیبت من از نوع احساس مانند یک زندانی” سام گفت. “من یک تماس تلفنی.

“این یک واقعی درمانده وضعیت پیدا کردن چگونه وخیم است و فقط گرفتن قطعه از اطلاعات است.”

خانواده — هنوز از وضعیتی وخیم از دست دادن خانواده خود را از “سنگ” در برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه برای مارتینز در آوریل 13. اما تحت دستورالعمل از مرکز کنترل بیماری تنها 10 نفر اجازه خواهد داشت در اتاق — شوهرش او چهار دختر و پنج نوه ارشد.

هیچ همسران, هیچ, خواهر و برادر ، آنها نمی توانند حتی یک کشیش در این اتاق برای ارائه خدمات.

“من نمی خواهید این روی هر کس دیگری” جینا گفت. “مادر من فوت کرد همه به تنهایی به مدت هفت روز توسط خودش و ما حتی نمی تواند به او و مراسم تشییع جنازه او سزاوار است.”

©2020, پالو آلتو, اخبار روزانه (منلو پارک کالیفرنیا.)

بازدید از پالو آلتو اخبار روزانه (منلو پارک کالیفرنیا.) در www.paloaltodailynews.com

توزیع شده توسط تریبون content Agency, LLC.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de