بدترین نقطه رها در تاریخ: سهم بازار قتل عام بیش ویروس

داو جونز دچار بدترین حالت آن یک روز رها در تاریخ به عنوان coronavirus بحران تحت فشار قرار دادند بازارهای جهانی به یکی از بدترین هفته پس از GFC.

میانگین صنعتی داو جونز غرق حدود 1200 امتیاز پنجشنبه تعمیق یک weeklong بازار جهانی تار و مار ناشی از نگرانی است که شیوع کروناویروس خواهد انتقام ویران کردن در اقتصاد جهانی است.

S & P 500 در حال حاضر فرو برد 12 درصد از تمام زمان بالا این مجموعه فقط یک هفته پیش. قرار می دهد که این شاخص در آنچه ناظران بازار را “اصلاح” که تحلیلگران گفته بود دیر در این بازار گاو نر است که طولانی ترین در تاریخ است.

این بدترین روز برای رها کردن بازار از سال 2011 و سهام در حال حاضر رهبری خود را برای بدترین هفته از اکتبر سال 2008 در طول بحران مالی جهانی.

زیان تمدید یک اسلاید در سهام است که از بین برود سود جامد عمده شاخص های ارسال شده در اوایل این سال است.

سرمایه گذاران را به 2020 احساس اعتماد به نفس است که فدرال رزرو خواهد نگه داشتن نرخ بهره در سطح پایین و آمریکا-چین مطرح شده کمتر از یک تهدید به سود شرکت پس از دو طرف به یک توافق اولیه در ماه ژانویه است.

استرالیا بعدی

استرالیا سهام انتظار می رود به سقوط به شدت زیر وال استریت منجر شود.

در 8 صبح به SPI200 قرارداد آتی پایین بود 164 امتیاز یا 2.48 درصد در 6,452.

که نشان می دهد یکی دیگر از روز در استرالیا زمانی که بازار محلی باز می شود.

هاروی نورمن و روستایی منابع مالی گروه در میان های استرالیا گزارش درآمد خود را از روز جمعه در استرالیا گزارش شده است.

ویروس ترس

شیوع ویروس تا به پایان رسید که گلگون سناریو به عنوان اقتصاددانان انتظارات خود را پایین تر برای رشد اقتصادی و شرکت ها هشدار می دهند از یک ضربه به کسب و کار خود را.

“این یک بازار است که رانده می شود به طور کامل با ترس گفت:” ایلین استوکس مدیر نمونه کارها در Loomis Sayles با حرکات بازار زیر کلاسیک ویژگی های ترس تجارت: سهام پایین کالاها و اوراق قرضه هستند.

قیمت اوراق قرضه افزایش یافت و دوباره ارسال عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری را به دیگری کم سابقه بوده است. هنگامی که بازده سقوط آن را نشانه آن است که سرمایه گذاران کمتر احساس اعتماد به نفس در مورد اقتصاد مقاومتی رفتن به جلو.

بیشتر و بیشتر شرکت ها هشدار داد که وقوع صدمه دیده خواهد شد و سود خود را. مایکروسافت هشدار داد که شیوع حال قطع خطوط عرضه آن پس از هشدار مشابه در هفته گذشته از اپل. Crocs نیز به شدت کاهش یافت گفت: پس از نتایج آن خواهد بود صدمه دیده است.

انرژی سهام به شدت کاهش یافت قیمت نفت کاهش یافته و 3.4 درصد است. Ms استوکس گفت: غش کردن او را به یاد واکنش بازار پس از 11 سپتامبر 2001 حملات تروریستی است.

“در نهایت ما قصد داریم برای رسیدن به یک محل که در آن این ترس و این چیزی است که ما استفاده می شود به زندگی می کنند با همان راه ما رو به زندگی با تهدید از زندگی با تروریسم” او گفت:.

“اما در حال حاضر مردم نمی دانند چگونه و یا هنگامی که ما در حال رفتن به گرفتن وجود دارد و آنچه مردم را در این وضعیت است که به retrench.”

این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 82,000 مردم در سطح جهان است و نگرانی دولت با گسترش سریع آن فراتر از مرکز چین است.

ژاپن نزدیک مدارس در سراسر کشور برای کمک به کنترل گسترش ویروس جدید. عربستان سعودی ممنوع زائران خارجی از ورود به انگلستان برای بازدید از, اسلام, مقدس ترین سایت.

ایتالیا تبدیل به مرکز شیوع این بیماری در اروپا با گسترش تهدید مالی و صنعتی مراکز است که ملت.

در قلب خود قیمت سهام ظهور و سقوط با سود است که شرکت ها را. و وال استریت انتظارات برای رشد سود در حال لغزش به دور است. اپل و مایکروسافت دو تا از بزرگترین شرکت های جهان در حال حاضر گفت: فروش این سه ماهه را احساس اثرات اقتصادی از ویروس.

گلدمن ساکس در روز پنج شنبه گفت: درآمد شرکت ها در شاخص S & P 500 شاخص ممکن است رشد در همه این سال پس از پیش بینی های قبلی است که آنها را رشد 5.5 درصد است.

استراتژیست دیوید Kostin همچنین کاهش رشد پیش بینی سود سال آینده.

علاوه بر یک به شدت ضعیف اقتصاد چین در سه ماهه اول این سال او را می بیند کاهش تقاضا برای ما صادر کنندگان اختلال در زنجیره تامین و به طور کلی عدم قطعیت خوردن دور در رشد درآمد.

چنین کاهش حتی موثر تر در حال حاضر به دلیل سهام در حال حاضر تجارت در سطوح بالا نسبت به درآمد خود را بالا بردن خطر است.

قبل از این ویروس نگرانی منفجر شد سرمایه گذاران شده است هل دادن سهام بالاتر از انتظارات که قوی رشد سود راه اندازی شد به رزومه کاری برای شرکت ها.

S & P 500 به تازگی به تجارت در آن گران ترین سطح نسبت به آن انتظار می رود سود هر سهم پس از dotcom حباب بود deflating در سال 2002 با توجه به FactSet.

اگر رشد سود نمی کند تا سطح شیب دار در این سال, که باعث می شود بسیار قیمت بازار سهام و حتی بیشتر آسیب پذیر است.

Goldman Sach را Kostin گفت: شاخص S & P 500 می تواند سقوط به 2900 در کوتاه مدت خواهد بود که نزدیک به 7 درصد افت از چهارشنبه, از, قبل از بازگشت به 3400 تا پایان سال است.

معامله گران در حال رشد به طور فزاینده ای خاص است که فدرال رزرو خواهد بود مجبور به کاهش نرخ بهره برای محافظت از اقتصاد و به زودی.

آنها قیمت گذاری در نزدیک به دو و سه احتمال قطع در فدرال رزرو در نشست بعدی در ماه مارس است. فقط یک روز قبل از آنها خواستار شد فقط برای یک و سه احتمال با توجه به CME Group.

یک تعداد انگشت شماری از شرکت ها موفق به دست آوردن زمین در آخرین تار و مار کردند. پزشکی نهفته شرکت Teladoc رسید 15.7 درصد و 3M که شمارش فولاد ماسک در میان بسیاری از محصولات افزایش 0.8 درصد است.

بازار افت شدید در این هفته تا حدودی نشان دهنده افزایش نگرانی در میان بسیاری از اقتصاددانان که آمریکا و اقتصاد جهانی می تواند بزرگتر از ضربه از coronavirus از آنها قبلا فکر می کردم.

قبلا فرض که این تاثیر تا حد زیادی خواهد بود که در چین و به طور موقت مختل ساخت زنجیره تامین شده است پیشی گیرد و نگرانی هایی است که به عنوان ویروس گسترش بیشتر مردم در کشورهای متعدد را در خانه بمانند یا به طور داوطلبانه و یا تحت قرنطینه.

تعطیلات می تواند لغو رستوران غذا پرید و کمتر خرید سفر گرفته شده است.

“یک رکود اقتصادی جهانی است که به احتمال زیاد اگر COVID-19 تبدیل به یک بیماری همه گیر و شانس هستند که خونتان بالا و رو به افزایش با عفونت صعودی در ایتالیا و کره جنوبی گفت:” علامت گذاری زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

بازار تار و مار خواهد شد و همچنین احتمال تضعیف آمریکایی ها اعتماد به نفس در اقتصاد تحلیلگران می گویند حتی در میان کسانی که سهام خود را.

چنین نوسانات می تواند به نگرانی مردم در مورد خود شرکت ها و امنیت شغلی است.

علاوه بر این آمریکایی ها که خود سهام کمتر احساس ثروتمند. هر دو از این روند می تواند در ترکیب برای دلسرد کردن هزینه های مصرف کننده و رشد کند.

خلاصه اخبار بازار

• شاخص S & P 500 با کاهش 137.63 امتیاز یا 4.4 درصد به 2,978.76

• داو کاهش یافت 1,190.95 امتیاز یا 4.4 درصد به 25,766.64

• نزدک کاهش یافته است 414.29 امتیاز یا 4.6 درصد به 8,566.48

• این شاخص راسل 2000 از شرکت های کوچکتر و سهام از دست 54.89 امتیاز یا 3.5 درصد به 1,497.87

• در تجارت کالاهای پنجشنبه معیار نفت خام کاهش یافت $1.64 به حل و فصل در $47.09 در هر بشکه رسید • قیمت نفت خام برنت استاندارد بین المللی کاهش یافته است $1.25 به $52.18 در هر بشکه رسید

• عمده فروشی بنزین کاهش یافت و 4 سنت افزایش به $1.41 هر گالن

• گرم روغن 1 درصد کاهش یافته است به $1.49 هر گالن

• گاز 7 سنت کاهش یافت و به $1.75 در هر 1000 فوت مکعب

• طلا کاهش یافت و 40 سنت افزایش به $1,640.00 در هر اونس و نقره و 18 سنت کاهش یافت و به $17.66 در هر اونس و مس 1 درصد کاهش یافت و به $2.57 هر پوند

• دلار کاهش یافت و به 109.95 ین ژاپن از 110.22 ین در روز چهارشنبه

• یورو تقویت شد و به $1.0987 از $1.0897

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>