توسط:
دوشنبه, فوریه 23 سال 2020 | 9:57 PM
بیش از 11 سال گذشته برنده پالمر به رهبری خود Sewickley آکادمی پسران بسکتبال تیم به چهار WPIAL قهرمانی و دو PIAA عناوین.

در همان زمان Panthers دختران تیم بسکتبال رفته از طریق یو پی اس و فراز زندگی در دهه گذشته-به علاوه.

اما جزر و مد تبدیل شده است برای Sewickley آکادمی دختران پس از رسیدن به WPIAL دو بار در یک چهارم نهایی و نیمه نهایی یک بار در سه سال گذشته است.

در زمستان سال گذشته پس از از دست دادن به غرب گرین در این منطقه یک چهارم نهایی این Panthers برنده یک جفت از دولت حذفی بازی قبل از از دست دادن در PIAA یک چهارم نهایی.

در حال حاضر تحت سال اول مربی علامت Gaither, Cornwall آکادمی ساخت postseason سر و صدا دوباره.

“Sewickley آکادمی است که واقعا یک محل که در آن پسران و دختران تیم بسکتبال حمایت از یکدیگر است. پسران شده اند فوق العاده حامیان تمام فصل آمده و به بسیاری از بازی های ما. شده است وجود دارد وزوز در اطراف محوطه دانشگاه این هفته در خاص است.”

وزوز آغاز شد و پس از Sewickley آکادمی روت سنت جوزف 53-27.

“این برای ما مهم بود که در دور اول حذفی بازی زیر کمربند ما,” Gaither گفت. “با هیچ سالمندان در فهرست شما می تواند ما را ببینید حذفی وحشت در اوایل بازی. سپس ما قادر به حل و فصل و دریافت راحت تر در نیمه دوم.”

پلنگ مطرح ابرو جمعه با یک چهارم نهایی گیج یک 43-31 پیروزی بر چندساله کلاس یک قدرت و رقیب بخش Vincentian آکادمی.

“بزرگترین تفاوت در برابر Vincentian بود که ما در دفاع بهتر و بهتر خود را آماده فشار” Gaither گفت. “برای اولین بار دو جلسه تنگ شد نیمه اول و پس از آن ما نیست رسیدگی فشار خود را دفاع در نیمه دوم. ما نگه داشته ما خونسردی این زمان در اطراف و یک بخش بزرگ از موفقیت ما است.”

بیش از پلنگ’ گذشته 11 بازی آنها 9-2 و رهبری به WPIAL نهایی چهار سوار شش بازی برنده خط خط که شامل دو حذفی برنده plus پیروزی بر کلاس 2A top دانه سرا کاتولیک و کلاس 3A کسیکه Avonworth.

“ما واقعا از بلوغ و رشد به عنوان یک تیم در این فصل” Gaither گفت. “دختران با اعتماد به نفس زیادی در حال حاضر و خوب شیمی است.”

پیشرو راه برای Panthers در هر دو postseason برنده شد junior Kamryn Lightcap که تا به حال 14 امتیاز و 10 ریباند در برابر سنت جوزف و 13 امتیاز و 10 پرتاب ریباند در برابر Vincentian آکادمی.

“Kamryn شده است بزرگ برای همه ما فصل” Gaither گفت. “ما هیچ سالمندان است که می تواند دشوار در یک تیم به رهبری ارشد. Kamryn شده است که نیروی ثابت برای ما و شده است یک رهبر واقعی به عنوان مثال در هر دو به پایان می رسد از زمین است. ما می توانیم او را به بهترین تلاش های هر شب.”

دفاع شده است و کلید همه سال اما به خصوص در postseason زمانی که Sewickley تسلیم 58 امتیاز در دو بازی. پلنگ برگزار شد Vincentian به حدود نیمی از آن میانگین امتیاز در هر بازی.

“دختران را خریداری و به آنچه ما انجام می دهند دفاعی و بازی با تیم دفاع” Gaither گفت. “دفاع می کند ما جرم بروید. آنها در حال بازی خیلی سخت و با مقدار زیادی انرژی در پایان دفاعی است که کلید موفقیت ما است.”

Sewickley آکادمی چهره شکست نخورده غرب گرین در روز سه شنبه در مرحله نیمه نهایی. پیشگامان برنده 18 در nonsection بازی در پایان ماه ژانویه است. پلنگ امیدواریم که به مدرسه تاریخ و رسیدن به WPIAL عنوان بازی برای اولین بار.

“ما هیجان زده می شود در اینجا و واقعا لذت بردن از سوار شدن” Gaither گفت. “غرب گرین یک تیم بزرگ بدیهی است که با خود شکست نخورده و رکورد. ما بازی سختی nonsection برنامه برای کمک به آماده سازی ما برای postseason. ما احساس می کنیم بازی نمی کند ما بهترین در غرب گرین. ما به دنبال به جلو به چالش رو به یکی دیگر از تیم قوی است.”

قبلی شقیدن HSSN تیم های هفته:

هفته 9 – سمت جنوب قوچ

هفته 8 – پن هیلز سرخپوستان

هفته 7 – Carlynton ساله

هفته 6 – بانوی ما از قلب مقدس شارژر

هفته 5 – وودلند هیلز Wolverines

هفته 4 – غرب گرین پیشگامان

هفته 3 – Southmoreland Scotties

هفته 2 – Bethel Park, سیاه, شاهین

هفته 1 – Hopewell Vikings

همین شورشی میزبان Rebel Yell پادکست برای HSSN.

برچسب ها: Sewickley آکادمی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im