WPIAL دختران تیم بسکتبال هفته: هفته پایان Mar. 8

توسط:
یکشنبه, مارس 8 سال 2020 | 10:10 PM
بسیاری از ابرو مطرح شد که لورل ارتفاعات پسران و اسقف Canevin دختران WPIAL بسکتبال قهرمان حیرت زده شد در دور اول از PIAA برگشتی.

آنها نه تنها منطقه قهرمانان به سقوط در باز کردن در شب.

مرکزی دوفین برنده منطقه 3 کلاس 6A بسکتبال دختران قهرمانی با رکورد 26-1 و رتبه شماره 1 در هفته گذشته HSSN دولت رتبه بندی. هنوز قوچ از دست داده و به یک بالدوین تیم است که تا به حال به صبر برای شمال Allegheny به ضرب و شتم بتل پارک در WPIAL کلاس 6A قهرمانی بازی در وقت اضافه فقط برای واجد شرایط برای دولت مسابقات است.

“پیروزی برابر مرکزی دوفین تایید این واقعیت است که همه از کار سخت ما تعهد روزانه به بهبود و زمان صرف شده در ورزشگاه اتحاد ما را در یک موقعیت به رقابت در برابر ضرب و شتم بهترین در دولت” بالدوین مربی Kyle DeGregorio گفت. “باور را در خودتان و هم تیمی است که بسیار مهم است به رقابت در سطح قهرمانی. پیروزی جمعه شب تنها سوخت ما اعتماد به نفس و اعتقاد به آن.”

The Highlanders غلبه دو نقطه کسری حاصل کار دو تیم به پیروزی 42-35 و پیشبرد به دور دوم.

بالدوین به حال برای غلبه بر سختی قبل از باز کردن نوک. The Highlanders تا به حال به سفر 214 کیلومتر بیش از سه و نیم ساعته سفر به میلتون هرشی و قوچ مورد نیاز تنها 19 دقیقه 10 مایل برای رسیدن به سایت.

“دختران نشان از سطح بالایی از رقابتی بلوغ با یک بازی سرگرم کننده سوار اتوبوس های متمرکز عمل در کالج دیکنسون یک بازی سرگرم کننده بازی قبل از وعده غذایی و آخرین مرحله از سفر به Hersey که در آن آنها واقعا خودشان ذهنی و عاطفی آماده برای بازی” DeGregorio گفت. “سپس سرانجام متمرکز و شدید 32 دقیقه برابر مرکزی دوفین.”

The Highlanders محدود D-3 شانزه به سه چهارم از تک رقمی امتیاز و مجموع 35 امتیاز از 16 امتیاز کمتر از قوچ’ متوسط است.

“ما gameplan بود به انجام آنچه ما انجام می دهیم به آنها حمله دفاعی با ما فشار” DeGregorio گفت. “من احساس میکنم که ما انجام یک کار عالی خود را محدود پست بازیکن را لمس و به چالش کشیدن خود را به بهترین 3-نقطه تیرانداز. ما فشار مختل زمان خود را در جرم و ما دوباره توپ را به خوبی. ما رفت و از طریق تمدید به ثمر رساند خشکسالی در سه ماهه دوم و توانایی ما برای محافظت نگه داشته ما در این بازی است.”

پس از برگزار می شود به 17 نیمه اول نقاط بالدوین آن را برداشت تهاجمی در نیمه دوم با 14 نقطه سه ماهه سوم.

“تنها تنظیم ما ساخته شده در حاصل کار دو تیم بود برای ایجاد فضای بیشتر از جلو, بنابراین ما می تواند سراشیبی ما دریبل حملات و نیروی آنها را به یک دوم مدافع به توپ” DeGregorio گفت.

تاریخ Meghan Dryburgh رهبری Highlanders با 11 امتیاز.

بالدوین می پیوندد همکار WPIAL تیم شمالی Allegheny و بتل پارک در PIAA کلاس 6A دور دوم در روز سه شنبه. The Highlanders روبرو خواهد شد یکی دیگر از سفر طولانی به عنوان آنها سر به چمبرسبورگ به صورت شماره 3 تیم از منطقه 1 پلیموت-Wexford.

“اول منظور از کسب و کار قرار بود مرکزی دوفین پیروزی پشت سر ما و نگاه به جلو به پلیموث-Wexford,” DeGregorio گفت. “ما بخش بسیار دشوار و چالش برانگیز است که ما درک می کنیم این سطح از آمادگی لازم را برای رقابت در سطح مورد نیاز در روز سه شنبه. پلیموث-Wexford بالا, انرژی, فشار دادن تیم با بازیکنان واقعا خوب است که مربی است. ما نیاز به آماده به انجام بهترین های ما برای 32 دقیقه است.

جاده به هرشی در حال حاضر شده است به چالش کشیدن و سرگرم کننده ماجراجویی برای دختران در بنفش. DeGregorio می داند که بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد جمعه این تجربه شده است و کاملا مثبت است.

“دختران هیجان زده,,” او گفت:. “ما یک تیم جوان و هر تجربه ای که ما را وادار به بازی در یک سطح قهرمانی یکی دیگر از فرصت برای یادگیری و رشد و به دست آوردن اعتماد به نفس همانطور که ما حرکت رو به جلو است.”

قبلی شقیدن HSSN تیم های هفته:

هفته 11 – موهاک رزمندگان

هفته 10 – Sewickley آکادمی Panthers

هفته 9 – سمت جنوب قوچ

هفته 8 – پن هیلز سرخپوستان

هفته 7 – Carlynton ساله

هفته 6 – بانوی ما از قلب مقدس شارژر

هفته 5 – وودلند هیلز Wolverines

هفته 4 – غرب گرین پیشگامان

هفته 3 – Southmoreland Scotties

هفته 2 – Bethel Park, سیاه, شاهین

هفته 1 – Hopewell Vikings

همین شورشی میزبان Rebel Yell پادکست برای HSSN.

برچسب ها: Baldwin

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im