کشتی همه Scholastics و لیگ All-Stars

هرالد همه-مدرسی افتخارات همچنان با یک نگاه به کشتی standouts:

پسران, کشتی کج

شکارچی Adrian ملروز 120

کایا Bogle Hingham 132

راسل Canova Danvers 182

Brevin Cassella Nashoba 160

دیلون چندلر توکسبری 285

جاشوا Cordio Nashoba 170

Calvin دالتون سالم 120

ایان عزیزم Masconomet 120

CJ Glaropoulos منسفیلد 170

مایک Glynn مرکزی کاتولیک 138

Declan گریفین نیوتن شمالی 195

Sean هربرت ملروز 152

اوان Kinney چلمزفورد 113

Maximillian Leete Danvers 126

Joao نیوا میلفورد 220

جیک Nicolosi هورهیلل 145

Isiac Paulino مونتی Tech 106

کامرون نوشابه برلینگتون 113

زاک نوشابه برلینگتون 106

Tyrek ویلیامز جدید بدفورد 285

دختران کشتی کج

Yohanni کاستاریکا Malden 149

سوفیا ماتیوز ووبورن 120

کاترین McNulty وهیتیر 177

آنا Dasilva استوتون 113

پسران

شکارچی آدریان

ملروز

چهار-زمان بوستون هرالد همه Scholastic 120 پوند ارشد standout شد فقط سوم کشتی گیر در دولت تاریخ را به تصرف چهار همه دولت عنوان. آدریان خاموش چشمگیر 58-1 فصل با پیروزی در سومین متوالی انگلستان عنوان شده است. یک Div. 3 شمالی مقطعی و Div. دولت 3 قهرمان, Adrian نتیجه کار خود را با یک 215-6 رکورد. عضو انجمن افتخار ملی با معدل 4.0, Adrian خواهد کشتی در قهوه ای.

کایا BOGLE

HINGHAM

132-پوند ارشد برنده Div. 2 جنوبی و دولت عناوین در حالی که قرار دادن چهارم در انگلستان جدید در راه خود را به یک 43-4 فصل است. یک مقطعی قهرمان و سه بار دولت فینالیست, Bogle به پایان رسید کار خود را با یک 164-23 رکورد. او همچنین در رقابت های راگبی.

راسل CANOVA

DANVERS

چهار بار شمال شرقی کنفرانس قهرمان 182 پوند ارشد خود را اسیر دوم Div. 2 دولت عنوان و سپس رفت و در را به نفع خود تمام دولت عنوان شده است. دو-ورزش standout, Canova ترجمه شده از NEC شمالی در فوتبال پیشرو شاهین به یک 9-2 رکورد.

BREVIN CASSELLA

NASHOBA

Cassella قرار دادن آن همه با هم در این فصل برنده Div. 2 Central, Div. 2 دولت, همه دولت و انگلستان به عنوان در 160 پوند است. Cassella به پایان رسید کار خود را به عنوان یک مقطعی قهرمان دو زمان دولت قهرمان و دو بار تمام دولت قهرمان. عضو ملی افتخار جامعه Cassella خواهد شد و کشتی در دانشگاه بینگهمتون.

دیلون چندلر

توکسبری

ارشد سنگین وزن خود را نجات داد بهترین ها را برای آخرین برنده شدن در انگلستان و قهرمانی. برای فصل چندلر رفت 52-4 برنده Div. 2 شمال و Div. 2 دولت عنوان. چندلر به پایان رسید کار خود را با یک 150-31 رکورد به همراه یک جفت از شمال مقطعی و دولت عنوان به عنوان به خوبی به عنوان یک سه بار تمام دولت-محل-برنده است.

جاشوا CORDIO

NASHOBA

این دانشجوی سال اول تلف کمی زمان ساخت یک اثر در 170 پوند است. Cordio برنده Div. 2 Central, Div. 2 دولت عنوان در زمان دوم در همه امور خارجه و سوم در انگلستان پایان فصل با یک 47-5 رکورد. در انگلستان و مسابقات Cordio گرفت و مسیر طولانی به طور موثر اجرا به یک سوم در پایان او به عنوان برنده شش مستقیم مسابقات پس از از دست دادن در دور اول.

CALVIN دالتون

SALEM

دو بار بوستون هرالد همه مدرسی انتخاب که حضور همیلتون-Wenham 120 پوند ارشد اسیر Div. 2 شمال مقطعی و Div. 2 دولت عناوین در حالی که به پایان رساندن دوم در هر دو همه دولت و جدید انگلستان مسابقات است. برای حرفه ای دالتون برنده دو کیپ لیگ ان/شمال شرقی کنفرانس عنوان به عنوان به خوبی به عنوان دو مقطعی و مسابقات قهرمانی کشور.

ایان عزیزم

MASCONOMET

رقابت در رقابتی ترین کلاس وزن در دولت 120 پوند دوم تبرئه خود را به خوبی رفتن 54-6. عزیزم بود, Div. 2 حالت نفر دوم و همچنین سوم قرار گرفت در همه امور خارجه و پنجم در انگلستان است. او همچنین برنده ویلمینگتون Shriners و بلمونت مسابقات. بالا رول افتخار و یک 2019 NHSCA دانشگاهی آمریکایی, عزیز, حرفه ای ضبط از 102-14.

CJ GLAROPOULOS

منسفیلد

با ارزش ترین بازیکن در Hockomock کلی-رکس 170 پوند junior بود, Div. 1 جنوب, Div. 1 جنوب و همه امور خارجه قهرمانی پایان فصل با یک 43-3 ضبط و 36 پین. در سه سال Glaropoulos انباشته شده است به طور کلی 125-16 رکورد با سه مقطعی و دو دولت عناوین خود را به اعتبار.

مایک GLYNN

مرکزی کاتولیک

به 138-کوبنده به پایان رسید کار خود را با پیروزی لوول, تعطیلات, Div. 2 شمال و دولت عناوین در حالی که گرفتن یک دوم در جدید Englands. برای کار خود را Glynn شد چهار بار دولت پلاسر و آن را سه بار در جدید Englands. یک رول افتخار, دانشجو, Glynn دارای 4.5 معدل و گل 1,440 در نشسته است.

DECLAN گریفین

نیوتن شمالی

تاریخ شکوفا شده به یکی از برترین 195-pounders در دولت است. گریفین برنده برندان Grant, Wayland و ووبورن مسابقات عناوین در طول فصل به طور منظم. او رفت و به تصرف Div. 1 مرکزی در مقطعی عنوان قبل از قرار دادن در دوم Div. 1 دولت و همه دولت مسابقات است. گریفین سپس در یک جامد ششم-پایان محل جدید Englands به پایان فصل با یک 47-8 رکورد. او افتخارات دانش آموز.

SEAN هربرت

ملروز

یکی از تعداد انگشت شماری از کشتی گیران به پیروزی 200 مسابقات 152-پوند ارشد خود را به دست آورد پنجم Div. 3 شمالی عنوان چهارم Div. 3 قهرمانی کشور و رفت و در را به تصرف برجسته کشتی گیر در جایزه برنده تمام دولت است. برجسته کشتی گیر در لوول تعطیلات و همچنین هربرت در زمان یک سوم در Englands به پایان خود حرفه ای چشمگیر با 205 برنده است.

اوان KINNEY

چلمزفورد

این 113-پوند junior رفت 46-4 در این فصل برنده Div. 1 شمال. Div. 1 دولت و همه دولت عناوین در حالی که گرفتن یک دوم در Englands. برای کار خود را Kinney است 131-14 با سه مقطعی و دولت به عنوان رزومه کاری خود را. یک رول افتخار, دانشجو, Kinney صرف اوقات فراغت خود را به آموزش در Doughboy کشتی باشگاه.

MAXIMILLIAN LEETE

DANVERS

126-پوند junior بازگشت به همه مدرسی تیم پس از فراگیر از طریق Div. 2 شمال مقطعی Div. 2 دولت, همه دولت و انگلستان به عنوان. Leete برنده لوول تعطیلات و پیشی 200-برنده علامت در اواخر فصل. برای کار خود را Leete موفق به کسب چهار Div. 2 شمال sectionals سه Div. 2 دولت عنوان و سه مسابقات قهرمانی کشور.

JOAO نیوا

میلفورد

220 پوند ارشد تاریخ را به عنوان او مدرسه را به همه دولت قهرمان. این Hockomock MVP لیگ, نیوا برنده Div. 2 مرکزی و Div. 2 دولت عناوین در حالی که مصرف یک ششم جدید Englands به پایان فصل با یک 40-7 رکورد. اواخر comer به ورزش نیوا ارسال شده 72-20 رکورد در دو سال خود را بر روی حصیر.

جیک NICOLOSI

هورهیلل

145 پوند ارشد خود را نجات داد بهترین ها را برای آخرین برنده جدید انگلستان عنوان شده است. دو-آره کاپیتان Nicolosi برنده Div. 1 شمال مقطعی در زمان دوم در همه دولت و یک سوم Div. 1 دولت است. چهار دولت وقت محل-دان و لوول تعطیلات قهرمان Nicolosi برگ به مدرسه تمام وقت رهبر در برد.

ISIAC PAULINO

مونتی TECH

106-پوند دوم تبدیل شده است در یکی دیگر از فوق العاده فصل رفتن 59-3. پائولینو برنده لوول تعطیلات مسابقات عنوان دوخته راه خود را به Div. 2 مرکزی عنوان و سپس در زمان یک ثانیه در همه-متحده است. پائولینو بازگشت در جدید Englands به پایان ششم دادن او دو سال کار حرفه ای علامت 109-8.

کامرون نوشابه

برلینگتون

نوشابه bounced بازگشت از دست دادن در همه دولت نهایی را به تصرف انگلستان و قهرمانی در 113 پوند است. کاربر همچنین برنده لوول تعطیلات و Div. 2 شمال Sectionals پایان فصل با یک 57-4 رکورد. برای حرفه ای سودا موفق به کسب دو مقطعی عناوین قرار داده و دو بار در All-متحده پایان فصل با یک 130-26 رکورد.

زاک نوشابه

برلینگتون

106-پوند junior برنده Div. 2 شمال, همه دولت و انگلستان به عنوان راه خود را به یک 43-5 رکورد. دو بار مقطعی قهرمان نوشابه برنده Div. 2 دولت و عنوان سال گذشته و همچنین در زمان سوم در همه-متحده و ششم در انگلستان است. سودا سر به سال آخر خود را با یک 107-19 رکورد.

TYREK ویلیامز

NEW BEDFORD

ارشد سنگین وزن موفق به کسب Div. 1 جنوبی, عنوان, زمان, سوم, در, Div. 1 متحده دوم در همه-متحده و دوم در انگلستان و قهرمانی پایان فصل با یک 35-6 خوانده شده را علامت. سه بار مقطعی محل-دان ویلیامز به پایان رسید کار خود را با یک 106-32 خوانده شده را علامت. ویلیامز همچنین پخش فوتبال و بیس بال برای Whalers.

دختران

YOHANNI کاستاریکا

MALDEN

کاستاریکا بازگشت به دایره برنده در تمام مسابقات قهرمانی کشور, برنده دوم عنوان شده است. این 149 پوند junior همچنین برنده سناتور مسابقات و فیلیپس آکادمی مسابقات را در حالی که گرفتن یک دوم در جدید Englands. عالی, دانشجو, کوستا اهداف دراز مدت گریبان هستند در کالج مطالعه و یا فن آوری یا پزشکی.

سوفیا ماتیوز

ووبورن

120 پوند junior جامد بود 13-16 در مخلوط جنسیتی مطابق با اما بود بی نظیر در حوادث. ماتیوز رفت 10-0 و او را دستگیر دوم دولت عنوان شده است. ماتیوز سه زمان فیلیپس آکادمی و دختران جدید انگلستان قهرمان. یک رول افتخار, دانشجو, ماتیوز در زمان یک ششم در دختران Folkstyle اتباع در سال 2019 است و در حال حاضر در رتبه 23 در کشور در 122 پوند است.

کاترین MCNULTY

وایتیر

McNulty او را دستگیر دوم مستقیم همه دولت عنوان در 177 پوند برنده تمام مسابقات از جمله 2-0 پیروزی بر Hampden منشور ویکتوریا Fogg در فینال. McNulty همچنین برنده آکادمی فیلیپس مسابقات عنوان شده است. عضو فنی ملی افتخار جامعه و یک بدن دانش آموز نماینده McNulty می خواهم به کشتی در دانشگاه و مطالعه قانون و مهندسی.

آنا DASILVA

استوتون

این 113-پوند ارشد 10-13 کشتی در مخلوط جنسیتی حوادث است که تنها در خدمت DaSilva خوب وقتی که می آید به دختران دولت مسابقات است. او نورد به همه دولت عنوان برنده این جایزه برای بسیاری از پین در حداقل مقدار از زمان. DaSilva همچنین برنده آکادمی فیلیپس دختران مسابقات در طول فصل به طور منظم.

لیگ ALL-STARS

شهر بوستون لیگ

تامی چن مالکوم Crispin ریکی خورشید (Quincy فوقانی)

کاتولیک کنفرانس

دونالد Ryan, Richard Clow سام DosSantos (پیش از میلاد بالا); آدم Schaeublin نیک Curley, مخفی Paolillo, Alec Runnals, راوسون Iwanicki, Matt Mitchell, آشیل Gikas گرت دونن اوون گفنی جک سالیوان, جک Blizard (Xaverian)

کشورهای مشترک المنافع کنفرانس ورزشی

Devin DeLuca جاستین Merrifield Diondre Turner, Jason الیاس آندره Comeau, Aidan Leffler لوکاس مریرا والتر هامفری Austin Dube, فرانک Foti جو D’Ampolo (Shawsheen); Lukas روسو, جک Lamarier, اریکسون, ریواس, Jeremias Collazo, Sebastien Boisvert را از دست (آمریکا); عدن Ranno, Amauris گومز, میگوئل Vasquez, ادوارد پیمنتل (بیشتر لارنس); پاتریک کارنی (بیشتر لوول); C. J. Boyce, Dylan Galex اسرائیل Lainez (در شمال شرق)

MVP: Frank Foti

بوستون لیگ

عمر Khatimi, Ved خاکستری Yohanni کوستا Hayeni کاستاریکا (Malden); Christian ماچادو, Derek ماسه Febres (اورت)

HOCKOMOCK لیگ

کلی-رکس: جیک Carlucci کن Sauer, دومینیک Sackley مت واکر (فرانکلین); Yousef Lofti Jackson کلی شان Conniff (پادشاه فیلیپ); CJ Glaropoulos, Antonios Sevastos خواهد Stratton (منسفیلد); Max اندرسون (الیور Ames)

MVP: CJ Glaropoulos

داونپورت: ادی Marinilli (کانتون); Max Kornblunt (فاکسبرو); Joao نیوا, کارلوس Terrinha (میلفورد); Mike ادموندز, Montrel جکسون, Ethan اسمیت (North Attleboro); Tyler فریدمن آدم Landskin حداکثر Pazner, Kirit Gasetty (شارون); جان سانتوس, اندرو مدینه (استوتون)

MVP: Joao نیوا

فلاور لیگ

Aidan Weeman, Bret Mathews خواهد رادی اشتون مکلین, پاتریک, گریفین, Jason Beaulieu کول Guertin جوی Leonardi جو نیکلسون بن Leblanc, مت Boland (Tri-County); تامی كويين دومینیک پیتمن-Baptiste آرتور رایان شان Fagan, کریس فرناندز برت Donovan, Liam نورتون (بریستول-Plymouth/Coyle-کسیدی); Alex Tomellini (بریستول Aggie/Dighton-Rehoboth); دن Gullak (جنوب شرقی); جرمی Driscoll, مسیحی, الیس (South Shore)

MVP: جرمی Driscoll

MERRIMACK دره کنفرانس

الیاس Maita (اندوور); Jimmy Glynn, مایکل Glynn, Nate Vachon, Anthony میرس (مرکزی کاتولیک); اشعیا Adams اوان Kinney, پاتریک هیوز اوان گودال (چلمزفورد); Ty استوارت, Dante روستی (دراکات); بن Davoli, جیک Nicolosi استیو عاقلانه Jaydahrius لوی (هورهیلل); Luis Mauricio جان وازکوئز (لارنس); CJ قهوه ای (متوئن); اتان فورد, جک Carbone (North Andover); پت فلمینگ دیلون چندلر (توکسبری)

ورزشکاران از سال: دیلون چندلر جیک Nicolosi مایک Glynn, Evan Kinney

میدلسکس لیگ

همه همايش: زاک نوشابه, طب مکمل و جایگزین نوشابه (برلینگتون); مت Hickey شان هربرت شکارچی آدریان (لینک); David Langlois جان Lafferty (ووبورن); اسحاق Graylin الیاس Kourafalos (وینچستر); Jimmy Grover, Joao Valdevino دن Lamonica براک جانسون (ویکفیلد); Jason Santos (واترتاون)

دختران: سوفیا متیوز (ووبورن); Latoya Kibusi (خواندن); لی Knipper-دیویس (واترتاون)

MVP: شکارچی Adrian جان Lafferty

PATRIOT لیگ

جو NeJame, Vincent بازیکن دیوید Tufankjian (علوم طبیعی); جک طولانی توماس دانا گریفین Pithie (هانوفر/نورول); کایا Bogle آیدن Conroy, Liam فولی جوی Iaria تایلر Kadish لوقا کنی جو ویلی (Hingham); Declan بایرن مت Parmenter, رایان Parmenter, Liam پریچارد هلند (Pembroke); امیرحسین Dias, Brandon Nguyen (Plymouth شمال); مت کلیتون لوکاس کوپولا شکارچی Hasenfus لوکاس Pinzino جاستین erp pmi (Plymouth جنوب); تایلر Ralls (Quincy/شمال Quincy); Kyle Cipullo تعقیب پرکینز اسکات اسنل (Silver Lake); Steve بروکس Damari زرگر-گرین (ویتمن-Hanson)

MVP: کایا Bogle لوکاس Pinzino

جنوب شرقی کنفرانس

کریس هاگ الیاس خرمن کوب, Chris Reed, Dustin سیلوا (بریج-رایهام); Brandon Winn Aiden Winn Domenic Cirignano, Naziah زره بنیامین هاگ (برککتن); Myles ایسیدرو (Durfee/سامرست); Damase Amaral, Alex Texeira, طب پری (بدفورد)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im