ووهان coronavirus تلفات تجدید نظر تا 50 درصد

چوب خط حساب کردن از عفونت از coronavirus شروع به پریدن کرد در ووهان چین به نظر می رسد تنظیم گریم تلفات در کانون این ویروس است که جاروب در سراسر جهان کشته شدن بیش از 146,000 مردم است.

از جمعه نزدیک به 2.2 میلیون نفر آلوده شدند از COVID-19 در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز نقشه ویروس.

اما چین روز جمعه گزارش داد که مرگ و میر در ووهان است 50 درصد بالاتر از اولین گزارش شده است.

تعداد کل تایید COVID-19 موارد در ووهان به عنوان از آوریل 16 بود “تجدید نظر تا 325 به 50,333 و تعداد مرگ و میر توسط 1,290 به 3,869” با توجه به China.org.

اعزام خارج از ووهان سرزنش بد حساب در بیمارستان غرق در اوایل و مردم هرگز حتی ساخت آن را به استروژن.

“یک افزایش تعداد بیماران در مراحل اولیه این بیماری همه گیر غرق پزشکی منابع و ظرفیت پذیرش موسسات پزشکی است. برخی از بیماران در خانه درگذشت,” دولت کمونیست بیانیه می خواند.

آنها همچنین می گویند “بیمارستان شدند عامل فراتر از ظرفیت های خود را” و ضبط و میر بود نه یک اولویت و “موقت” از بیمارستان به سرعت ساخته شده است که مسئولیت رسیدگی به همه گیر نمی شد مربوط به “اپیدمی اطلاعات در شبکه است.”

سلامت به روز رسانی جمعه مورخ و اعتبار به ووهان شهرداری ستاد COVID-19 اپیدمی پیشگیری و کنترل به پایان می رسد: “ما صمیمانه تسلیت به خانواده های کسانی که متوفی در COVID-19 اپیدمی و ما ابراز اندوه عمیق به هموطنان و پزشکی کارگرانی که جانشان را از دست دادند در این بیماری همه گیر.”

دونالد گرگ, 92 که قبلا از سازمان سیا و زمانی سفیر ایران در کره جنوبی تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش گفت هرالد چینی ها “مردم” — اما آنها در حال “انجام بهترین خود را به ماسک” چقدر بد آنها بوده است و آمار.

“چین استفاده می شود برای برخورد با حقایق مثل این با چنین مقدار عظیمی از علاقه از جهان خارج” گفت: گرگ که آموخته است به تازگی در کالج ویلیامز و در حال حاضر زندگی در شمال ایالت نیویورک است.

“آنها نمی خواهید برای نشان دادن جهان خارج چگونه صدمه دیده, آنها,” او اضافه شده است.

به حدس و گمان ویروس ممکن است فرار کرده اند از یک biolab در ووهان گرگ گفت: آن را “بی معنی است.” وی افزود: آن است که “طبیعت در آن بدتر” گسترش مثل نامرئی آتش سوزی ،

“آن را مانند چیزی که من همیشه قبل از دیده می شود” گفت: گرگ, که گفت که او بیدار از خواب بد احساس “من خوش شانس هستم که زنده است.” او همچنین گفت coronavirus است که به عنوان بد نیست به عنوان جنگ جهانی دوم — که در آن حدود 50 میلیون دلار به 56 میلیون نفر کشته شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de