ووهان به پایان می رسد 76-روز coronavirus lockdown; عاطفی تلفات ویروس موج

لندن (AP) — پس از 76 روز در مستند شهرستان چینی در قلب جهانی همه گیر بازگشایی پنج شنبه و ده ها هزار نفر بلافاصله پریدند روی قطار و هواپیما را ترک کنند. در جای دیگر اقتصادی و سیاسی و روانی تلفات و مبارزه با این ویروس رشد به طور فزاینده ای روشن و سخت تر به خرس.

نخست وزیر بوریس جانسون صرف یک شب دوم در بخش مراقبت های عمده جهان رهبر حوثی COVID-19. وضعیت خود پایدار بود که 55 ساله رهبر بود دریافت اکسیژن بود اما نه در یک ونتیلاتور, مقامات گفت.

در سراسر اقیانوس اطلس نیویورک تحمل یکی از تاریک ترین آن روز تا کنون با ویروس مرگ و میر فزاینده گذشته 4,000 صدها نفر بیش از تعداد کشته 9/11. ایالت نیویورک ثبت 731 جدید کروناویروس مرگ و میر در روز سه شنبه بزرگترین آن یک روز پرش در عین حال برای یک ایالت تلفات از حدود 5,500.

“پشت هر یک از این اعداد یک فرد است. وجود یک خانواده وجود دارد یک مادر و یک پدر وجود دارد یک خواهر و یک برادر. بنابراین بسیاری از درد دوباره امروز” رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت.

درد بیشتر نیز دیده می شود در اقتصادی ، ژاپن جهان سوم بزرگترین اقتصاد می تواند قرارداد با رکورد 25% این سه ماهه که بالاترین سطح از تولید ناخالص داخلی شروع به ردیابی می شود در سال 1955. بسیار پیش بینی اقتصاددانان Naohiko بابا و Yuriko تاناکا گفت: صادرات شد و انتظار می رود به شیرجه رفتن 60 درصد در ماه آوریل تا ژوئن دوره است.

بانک مرکزی فرانسه گفت: اقتصاد فرانسه وارد رکود اقتصادی با حدود 6 درصد کاهش در سه ماهه اول نسبت به سه ماه گذشته در میان ملت coronavirus مستند.

دولت های اروپایی شده اند تقلا برای کنار هم قرار دادن صدها میلیارد یورو برای نجات جان انسان ها و جلوگیری از ورشکستگی. این کشور بدترین ضربه توسط این ویروس تا کنون نیز آن است که حداقل می تواند هزینه های مانند ایتالیا و اسپانیا. اما آنها اختلاف نظر بر سر نحوه مقابله با این چالش است.

وزیران امور مالی کشور که با استفاده از به اشتراک گذاشته یورو ارز شنبه موفق به توافق در مورد چگونگی کمک به سازمان ملل را از طریق بحران, شکستن بعد از ماراتن همه شب شد. آنها از سر گرفته خواهد شد شنبه.

با سلامت کارگران زحمتکش دور ساعت برای هفته در یک پیشنهاد از جان گذشته برای نجات زندگی روانی تلفات تبدیل شدن به غیر قابل تحمل. شش هفته به ایتالیا شیوع دو پرستار در حال حاضر خود را کشته و بیش از 70 پزشکان و 20 پرستاران درگذشت از ویروس. بیمارستان در حال ساخت درمانگران در دسترس برای کمک به کارکنان در مقابله با تلفات عاطفی از دیدن این همه مرگ.

دکتر لوئیس دیاز Izquierdo از بخش اورژانس در حومه شهر مادرید بیمارستان گفت: احساس درماندگی بود خرد.

“بدون توجه به آنچه ما انجام دادیم, آنها به, آنها عبور دور,” او گفت:.

در اسپانیا, پرستار, دیگو آلونسو گفت که او و دیگر همکاران استفاده شده است با استفاده از داروهای آرام بخش برای مقابله است. ترس خود را به خصوص حاد پس همسر خود را به دلیل تولد زود است.

“روانی استرس از این زمان برای رفتن به مشکل نکنید. از آن شده است بیش از حد ، ” او گفت:.

در ووهان چین شهر از 11 میلیون که در آن همه گیر جهانی آغاز شد, ساکنان تکان داد پرچم ها و شهرستان صحنه نشان می دهد نور با آسمان خراش ها و پل ها با انتشار تصاویری از سلامت کارگران و کمک به بیماران است.

محدودیت در شهرستان که در آن بسیاری از چین بیش از 82,000 ویروس موارد و بیش از 3300 مرگ و میر گزارش شده اند به تدریج کاسته در هفته های اخیر به عنوان موارد جدید به طور پیوسته کاهش یافته است.

“من شده اند در خارج از بیش از 70 روز” گفت: عاطفی تانگ Zhengkun. “بودن در داخل خانه برای مدت طولانی مرا سوار دیوانه.”

برخی در کنگره خواستار چین برگزار می شود مسئول در ابتدا پوشش شیوع یک اتهام پکن به شدت رد می کند با وجود شواهد رو به رشد.

در واشنگتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به توقف ایالات متحده کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی گفت: گروه بین المللی بود “از دست رفته تماس” در این بیماری همه گیر. او نشان می دهد که سازمان ملل و آژانس رفته بود همراه با پکن تلاش ماه پیش برای به حداقل رساندن شدت شیوع.

که ستایش چین خود را برای شفافیت در این ویروس وجود گسترده ای شک و تردید در مورد آن ویروس شماره از خارج از کارشناسان. چین گزارش هیچ عفونت های جدید چهارشنبه.

چین در پاسخ به تهمت سخنرانی دراز وشدیداللحن که مبارزه جهانی همه گیر باید یک “پلت فرم برای چین و ایالات متحده همکاری” با وجود تیراندازی میان دو طرف بیش از سرزنش و مسئولیت.

در اروپا و بریتانیا و فرانسه به نظر می رسد در مراحل مختلف از coronavirus بحران از ایتالیا است که گزارش جدید عفونت ها و ویروس مرگ و میر رو به کاهش روزانه.

مرگ و میر در بریتانیا رسیده تقریبا 6,200 بعد از یک روز افزایش 786 آن بالاترین رقم در عین حال در حالی که در فرانسه تعداد کشته صعود به بیش از 10,300.

“ما در این بیماری همه گیر را صعودی مرحله” گفت: جروم Salomon, فرانسه, ملی سلامت مدیر. “ما هنوز به اوج.”

در ایتالیا سخت ترین-آمار کلی کشور با بیش از 17000 ویروس مرگ و میر مقامات نگاه جلوتر با دلهره در آینده آخر هفته عید پاک و خواست ایتالیایی ها به پایین گارد خود را حتی به عنوان یک ملی مستند وارد پنجمین هفته.

“ما در چند مرحله از خروج از اورژانس ما نزدیک است که به فرضی X ساعت است که به سرعت ما را به بازگشت به وضعیت قبلی گفت:” ایتالیایی ویروس کمیسر دومنیکو Arcuri. “هیچ چیز می تواند بیشتر اشتباه است.”

در سراسر ایالات متحده مرگ و میر در صدر 12,900 با حدود 400,000 تایید عفونت. برخی از مرگبارترین نقاط داغ شد, دیترویت, New Orleans, و منطقه متروپولیتن نیویورک.

در ویسکانسین پس از یک نبرد قانونی رسیده است که دیوان عالی کشور رای دهندگان خواسته شد به چشم پوشی از یک مادر اقامت در خانه منظور شرکت در انتخابات ریاست جمهوری اولیه. هزاران نفر مجبور شدند به جمع ساعت ها در صف های طولانی سهشنبه با دنده محافظ. بیش از هزاران خانه باقی مانده تمایلی سلامت خود را به خطر و قادر به شمارش به دلیل درخواست غیابی هرگز وارد شده است.

رای دهندگان گزارش شده بودن از ترس عصبانی و خجالت دولت را به عدم تمایل برای به تعویق انداختن انتخابات ریاست جمهوری اولیه به بیش از یک دوجین از کشورهای دیگر در حال حاضر انجام می شود.

“آنها می تواند تاخیر در این انتخابات با هیچ مشکل گفت:” رای دهندگان مایکل نوئل 66. “آنها تصمیم گرفتند اگر آنها را سرکوب می کنند رای در میلواکی و مدیسون که در آن شما باید یک اقلیت بزرگ, حضور, شما می توانید مردم انتخاب شما می خواهید انتخاب شد. و این غم انگیز است.”

در سراسر جهان حدود 1.4 میلیون نفر تایید شده اند آلوده و تقریبا 83,000 فوت کرده اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد واقعی هستند تقریبا قطعا بسیار بالاتر به دلیل محدود تست قوانین مختلف برای شمارش مرده و عمدی underreporting توسط برخی از دولت ها است.

برای اکثر افراد این ویروس باعث خفيف علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث ذات الریه و مرگ است. بیش از 307,000 مردم بهبود یافته اند.

در ژاپن, Albert Camus’ رمان “طاعون” رفته به هفت اضافی یافت از ماه فوریه و پرواز کردن قفسه. یک کتابفروشی زنجیره ای محدود خریداران به یک کتاب هر یک به محدود کردن ادبی احتکار.

این رمان برای اولین بار منتشر شده در فرانسه در سال 1947 به تصویر می کشد معضل وجود انسان به عنوان یک آفریقای شمالی شهر می شود پیشی گیرد و توسط طاعون.

___

Becatoros گزارش از آتن. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش خبری از کروناویروس همه گیر در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im