چین صحبت می کند:, چینی, رهبر, آدرس, جهان بیش ویروس پروب

یک بررسی دقیق به این بیماری همه گیر کوروناویروس تنظیم شده است را در محل پس از دیدار رؤسای جمهوری چین و سازمان بهداشت جهانی (WHO) رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus علنا حمایت ایده – اما نه تا زمانی که یک “لحظه مناسب”.

چین رهبر گفت: سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه به کشور خود پشتیبانی از این ایده از یک “بررسی جامع” به COVID-19 همه گیر پس از آن است که “تحت کنترل در آورد”.

این که مدیر کل گفت: مستقل پروب به این بیماری همه گیر را در “اولین لحظه ای مناسب است.”

هر دو رهبر در صحبت مجازی جلسه از 194 کشور جهان برگزار میکنند که توسط این ویروس همه گیر.

بیشتر: دنبال آخرین اخبار ویروس اینجا

بیشتر: چین سیلی استرالیا با جو تعرفه ها

رئیس جمهور یازدهم گفت: “چیزی که ما رو به جدی ترین, جهانی, بهداشت عمومی اورژانس پس از پایان جنگ جهانی دوم است.”

او گفت: ویروس “افتاد جهان با تعجب” و “من سوگواری برای هر زندگی از دست داد و بیان تسلیت برای خانواده های داغدیده.”

“این بیماری احترام مرزهای … و نه نژاد یا ملیت مربوطه در مواجهه با این بیماری است.”

“در چین پس از پر زحمت تلاش و فداکاری ما تبدیل جزر و مد در ویروس ها و محافظت از زندگی و سلامت مردم است.”

او متعهد US$2 میلیارد دلار در بودجه بیش از دو سال به کمک جهانی COVID-19 مبارزه و شش پیشنهادات خود گفت: “ما همچنین نیاز به ادامه حمایت از تحقیقات به منبع و راه های انتقال ویروس است.”

“این کار باید بر اساس علم و حرفه ای led توسط چه کسی انجام شده در هدف و بی طرفانه شیوه است.”

چینی رهبر نیز در دفاع از کشور خود را ضبط و به اشتراک گذاری اطلاعات پس از ویروس سرچشمه در ووهان گفت ژنوم توالی های به اشتراک گذاشته شده “در یک مد به موقع”.

هر واکسن چین در دسترس خواهد بود به جهان به عنوان یک مکان خوب او اضافه شده است.

“این ممکن است آخرین بار عمده ای بهداشت و درمان اضطراری می آید ضربه زدن در درب. چین پشتیبانی از این ایده از یک بررسی جامع … پس از آن را تحت کنترل در آورده است.”

اما با وجود حمایتی کلمات و مدت کوتاهی پس از آن چین اعلام کرد این امر با کف دست زدن جو تعرفه ها در استرالیا در یک حرکت به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان payback برای تحریک پروب.

که رئیس پشت کاوشگر در حال حاضر مناسب’

که مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: او را “آغاز یک ارزیابی مستقل در اولین لحظه ای مناسب است.”

“بزرگترین شکست خواهد بود به یاد بگیرند و نه از [بحران] و به ترک جهان در همان دولت آسیب پذیر آن در قبل از” او گفت:.

“این است که یک پیام جدید است. نظرات پس از آمريکا H1N1 و غرب آفریقا به ابولا برجسته کاستی … و توصیه های متعدد.”

Dr Adhanom Ghebreyesus گفت: دنیا هنوز در آغاز همه گیر است و یک راه طولانی برای رفتن.

“این است که یک دشمن خطرناک با یک ترکیب خطرناک از ویژگی های. آن است که کارآمد و کشنده … و منفجر مانند یک bushfire.”

“ما باید در درمان این ویروس با احترام و توجه آن را سزاوار.

“ما شده اند با فروتنی توسط این میکروب های کوچک. اگر این ویروس به ما آموزش است هر چیزی, آن تواضع است.

“شش ماه پیش آن شده اند که غیر قابل تصور برای بسیاری که بزرگترین شهرستانها خواهد سقوط به طرز مرموزی آرام. که سفر جهانی می خرد به وقفه. که به سادگی با تکان دادن دست می تواند زندگی را تهدید.”

کلید مورد در دستور کار نشست دو روزه است که پیش نویس قطعنامه پیشنهادی استرالیا نیوزیلند انگلستان و کشورهای عضو اتحادیه اروپا در میان چند کشور دیگر به منبع ویروس است.

کارشناسان باور ویروس سرچشمه در ووهان wetmarket می آید و از خفاش اما ممکن است از طریق یک واسطه حیوانی مانند یک pangolin.

در حالی که حرکت نمی کند و به طور خاص ذکر است چین در آن رعایت شده است با خشم توسط مقامات و منجر به تهدید اقتصادی پیامدهای از کشور است.

این برای این است که رهبر به کار با سازمان ملل و دیگر سازمان ها به “شناسایی زئونوز منبع ویروس و مسیر معرفی به جمعیت انسانی از جمله ممکن است نقش میانی میزبان.”

هدف این است که برای “کاهش خطر حوادث مشابه و همچنین به ارائه راهنمایی در مورد چگونگی جلوگیری از سارس-COV2 عفونت در حیوانات و انسان و جلوگیری از ایجاد جدید زئونوز مخازن و همچنین برای کاهش بیشتر خطرات ناشی از ظهور و انتقال انسان و دام بیماری است.”

پیشتر در روز دوشنبه دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ باز مجمع lamenting است که “میکروسکوپی ویروس به ارمغان آورده است ما را به زانو ما.”

“هنگامی که ما در نهایت تبدیل صفحه در این بیماری همه گیر وجود دارد باید یک بار به عقب نگاه. در حال حاضر این است که زمان در حال حاضر زمان برای جامعه بین المللی به کار در همبستگی” او گفت:. “در هر صورت ما از طریق این بیماری همه گیر را با هم و یا در حال شکست است.”

که اعلام کرد شیوع کروناویروس به اورژانس بهداشت جهانی در ژانویه 30 – بالاترین سطح هشدار.

پس از نزدیک به پنج میلیون نفر آلوده شده اند با COVID-19 با بیش از 315,000 مرگ و میر. ما در بدترین آمار کشور تا کنون و رئیس جمهور تهمت بارها سرزنش چین اجازه می دهد این ویروس به گسترش است.

استرالیا برای اولین بار پیشنهاد جهانی پرس و جو به منبع همه گیر در ماه گذشته که چین گفت که “به شدت مخالف” در آن زمان است.

“از آنجا که شیوع آغاز کرد چین همواره عمل در باز و شفاف و مسئول صورت گرفته و یک سری از مصمم به موقع و پرقدرت اقدامات” سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang گفت.

روز دوشنبه annuncement توسط رئیس جمهور یازدهم در زمان های بسیاری با تعجب با توجه به این که چین وزارت امور خارجه گفت: پیش از مونتاژ آن را زودرس برای راه اندازی یک بررسی ریشه های این ویروس است.

سخنگوی ژائو Lijian گفت: اکثریت قریب به اتفاق کشورها معتقد بودند که همه گیر شد و هنوز تمام نشده.

“زمان آن رسیده است تا بلافاصله شروع به بررسی و ویروس ردیابی او گفت:” در پکن.

اتحادیه اروپا دیپلماتیک رئیس جوزپ Borrell خواست کشورهای اروپایی برای حفظ “نظم و انضباط جمعی” در چین است.

“در حال توسعه مشترک اتحادیه اروپا و رویکرد به ابرقدرت است هرگز آسان” وزیر خارجه سابق اسپانیا Borrell نوشت: در مقاله منتشر شده در چند روزنامه.

“و چین مورد این قاعده مستثنی نیست. بیشتر چه, چین نیست گاهی اوقات خجالتی در مورد بازی در این تفاوت است. اما مطمئنا آن را به ما اروپایی ها برای حفظ لازم است جمعی نظم و انضباط است.”

روز دوشنبه استرالیا تجارت وزیر سیمون بیرمنگام گفت که او امیدوار چین را عقب حرکت است.

“من امیدوارم که چین شرکت خواهد کرد” او گفت:. “من امیدوارم که چین خواهد آمد در هیئت مدیره در مجمع بهداشت جهانی, پیوستن به بسیاری از کشورهای دیگر در حمایت از نیاز آشکار برای پرس و جو به COVID-19, ریشه های آن, دست زدن به آن حق در سراسر جهان است.

“از آنجا که ما تا به حال یک شرایط که در آن صدها هزار نفر از مردم فوت کرده اند میلیون ها نفر از مردم شغل خود را از دست میلیاردها نفر از مردم در حال زندگی خود را مختل و حداقل جهان می توانید انتظار یک پرس و جو که اجازه می دهد تا ما را به درس, به طوری که ما می توانید سعی کنید برای جلوگیری از تکرار این کار در آینده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de