بله این یک جنگ است. آیا رهبران ما می دانیم آنچه که بدان معنی است ؟

در لحظات بحرانی از مردم می خواهم خودم را به تماشای آنچه که ما بنویسید. پس نقش من بود به ارائه یک پرده—و جاذب—چشم انداز در جهان است. در حال حاضر من باید به ارائه آرامش platitudes در نظر گرفته شده برای تسکین خوانندگان من به خوشنودی و انطباق.

صاف منحنی. آواز خود را در بالکن. ما همه در این با هم. گوش دادن به به وعده های قدیمی طلایی وضع موجود. ما در یک بازی سخت چند ماه اما همه چیز را به حالت عادی بازگشت.

اما وقتی چیزهای بزرگ مانند COVID-19 اتفاق می افتد—و سپتامبر. 11, 2001 تنها قیاس من می رسم از خود من در طول عمر وجود دارد که به حالت عادی بازگشت. وجود دارد فقط آغاز جدید طبیعی است. من گمان می کنم این بیماری همه گیر است که به زور همه ما به یک اساسی دوباره مذاکره از قرارداد اجتماعی; و این که آیا این بحث منجر به یک دنیای بهتر و یا بدتر یکی را بستگی دارد که چگونه ما امروز.

مرتبط با: نمایندگان مجلس جلو و همه nighter به تصویب ستیز اورژانس هزینه های لایحه

این بیماری همه گیر از ما جلوتر است و وحشتناک. این ویروس خود را خائنانه canny تقریبا به عنوان اگر طراحی شده برای تست هر موضوع انسجام اجتماعی. این کشنده اما مرگبار به اندازه کافی برای ترساندن هر کس به همان اندازه. آن بالا مير رای دادن فشار در حال حاضر سبب شیوع سیستم مراقبت های بهداشتی. آن را در حال حاضر نشان داد شکاف در رهبری سیاسی ما در سراسر جهان است. این قابل ملاحظه ای با دوام و مسری است و به دلیل آن به نظر می رسد قادر به گسترش asymptomatically ویروس ارائه می دهد هیچ روشن هشدار در مورد زمانی که قربانیان خود را باید برداشت از جامعه است.

به عنوان یک نتیجه, ما آمده ایم تا نیم پخته اجماع به عنوان به آنچه که باید انجام شود. چه اجماع وجود دارد این است که چیز ساییده شده به عنوان اقتصاد فرو می ریزد در این بیماری همه گیر مارپیچی خارج از کنترل در ایالات متحده و یک نسل به دنیا آمده و به آرامش نسبی و یقین است که گرفتن آن برای اولین بار اجرای زنده از شکنندگی جامعه انسانی است.

همه ما به نظر می رسد به درک ما جمعی وظیفه به “صاف منحنی” از وقوع. به طرز چشمگیری کاهش اجتماعی ما مخاطبین ما به معنای آهسته انتقال این بیماری به ما سیستم مراقبت های بهداشتی زمان برای پاسخ. بسیاری از ما حتی شاهد یک گراف ساده در نظر گرفته شده برای نشان دادن نقطه.

این کارتون نسخه از نمودار حذف جزئیات در X و Y محور از نمودار. آن را از چپ به تخیل برای پاسخ به چگونه بسیاری از زندگی ذخیره خواهد شد با این اقدام دقیقا. چه زمانی لازم است; چه ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی ما, آیا این را می توان افزایش یافته است و اگر چنین است, چگونه به سرعت.

مفهوم اجتماعی فاصله خود را به نظر می رسد مختلف شامل ممنوعیت در حوزه های قضایی مختلف. سفر به زمین بازی محروم در بعضی از نقاط. در دیگران پیاده روی درست هستند.

مرتبط: به عنوان coronavirus گسترش کانادا چرخش به سمت داخل

به ما گفته شده تناقض است که فاصله یک ناراحتی جزئی است که ما باید قادر به مدیریت به راحتی و با سپاسگزاری و همچنین که ما با سختی ها و فداکاری های دیده نشده از جنگ جهانی دوم است.

کسانی که اتخاذ این حرف از اصیل خود گذشتگی براق تاریخی واقعیت است که بی وقفه خیالی دوران. اجماع در جنگ جهانی دوم بود و هرگز مطلق و نه به طور مساوی به اشتراک گذاشته شده در سراسر کشور. برای حفظ رضایت دموکراسی های غربی به تصویب رسید عمیقا شدیدی سیاست های دولت پلیس با محدودیت های شدید در سخنرانی مجمع و تجارت است.

اما اجماع مورد نیاز بیش از این است. وجود دارد یک قرارداد درگیر است.

مردان امضا برای مرگ مبارزه برای آزادی یک حس از هدف; آنها می خواستند به انجام وظیفه خود را به شاه و کشور—مفاهیم که در حال حاضر به نظر می رسد نادرست و غلط.

و برای قربانی خود را از خون و گنج ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ به خانه آمد برای یک دنیای بهتر—یا حداقل به آنها اعتقاد آنها انجام داد. پس از بازگشت آنها وجود دارد G. I. صورتحساب و متوسطه آموزش و پرورش حومه خانه و ملی خدمات بهداشتی و درمانی.

جنگ جهانی دوم بود هرالد از ناقص عصر طلایی.

اگر ما در حال مورد نیاز در حال حاضر به فداکاری در مقیاس مشابه من باید بپرسید, آنچه که در قرارداد امروز ؟

ما شناخته شده در مورد رمان coronavirus از ژانویه تاکنون است.

دقیق و مستند اقدامات اتخاذ شده در چین خریداری شده دولت های غربی مهم هفته. آیا ما به صرف گذشته دو و نیم ماه ساختمان موقت بیمارستان فضاهای? آیا ما وظيفه شرکت های خصوصی برای تولید هواکش و تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران بهداشت و درمان?

آن را هنوز هم دیر نیست به کمک طلب کردن بی فایده توده مثل خودم برای یادگیری ساده روش های غربالگری برای کاهش فشار در خط مقدم پزشکی کارگران در مواقع اضطراری است.

که در آن همه ؟ اگر این جنگ بیایید مانند آن عمل می کنند.

به عنوان مثال: “ما نیاز شما را به ماندن در خانه خود را برای 12 هفته پس ما می توانید در مورد این بیماری جدید را امتحان کنید درمان مجددا با ابزار تجهیز کارخانه های محلی برای تولید میلیون ها نفر از N95 ماسک, ساخت 20,000 جدید تخت بیمارستان و آموزش داوطلبان. با این اقدامات ما را به صرفه جویی در حدود 200,000 زندگی” روشن است و گالوانیزه پیام است که بسیاری از کانادایی ها گمان من را در آغوش.

مقایسه: “ما نیاز شما را به ماندن در خانه خود را برای مدت شش ماه و شاید یک سال ما مطمئن نیستید. شاید تا زمانی که کسی می آید تا با یک واکسن. وجود خواهد داشت یک کار برای شما این است که بیش از. و اگر شما را اطاعت نمی خواهیم خود را از بین بردن آزادی های مدنی” است بسیار بدیهی است که قابل تصرف است. آن reeks هراس از ناتوانی در به تصمیم گیری های دشوار در مواجهه با واقعیت های سخت.

Canadian Prime Minister Justin Trudeau speaks during a news conference on COVID-19 situation in Canada from his residence March 19, 2020 in Ottawa, Canada. (Photo by Dave Chan / AFP) (Photo by DAVE CHAN/AFP via Getty Images)

جاستین ترودو در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در COVID-19 وضعیت در کانادا از محل اقامت خود را 19 مارس در اتاوا. (دیو چان / AFP)

در زمان بحران شدید آن می شود تعهد ما به عنوان روزنامه نگاران به پیشنهاد دولت به نفع شک. مدیریت این بیماری همه گیر خواهد بود دشوار است برای هر دولت و بسیاری از هزاران نفر از زندگی در معرض خطر هستند. نانوشته قرارداد نشان می دهد که این یک لحظه به بلانت عادی انتقاد در نام گسترده تر انسجام اجتماعی.

آن را تبدیل به یک مشکل انتقال به ایجاد و آن را می شود به طور کامل غیر ممکن است که دولت به نظر می رسد به سوء استفاده از بحران به جمع آوری قدرت بیشتر. با توجه به گزارش های این هفته ترودو دولت اقدام به استفاده از آن COVID-19 لایحه کمک به اعطای خود قدرت بی سابقه ای به مالیات و صرف و بدون نظارت پارلمانی تا ماه دسامبر 2021. لیبرالها بودند در زمان مذاکرات با احزاب مخالف تا ساعت اندکی از صبح روز چهارشنبه برای پیدا کردن یک مصالحه به این کاملا غیر ضروری و overreaching پیشنهاد.

مخالف بود و درست به جسم و شی قاطعانه. من را ترک خواهد کرد آن را به دیگران توضیح دهد که چرا لیبرالها ” در حرکت بود پس فاحش و نامناسب است. من به سهم خود تلاش اساسا تکان داد ایمان من در این دولت توانایی رسیدگی به این بحران در یک لحظه وقتی که ایمان مورد نیاز است. چگونه می توانید به ما اعتماد دولت به اعلام شرایط اضطراری عمل می کنند و به طور بالقوه ورزش سخت گیرانه اقدامات آن اگر آنها در حال حاضر درگیر شدن در این نوع از سیاسی حیله? این بحران فقط آغاز شده است.

از خود من محدود مشاهده تصاویر partiers در سواحل و بچه ها بازی پنگ آبجو با خدا ممنوع هستند هر دو عمیقا غیر عادی و کاملا قابل پیش بینی است. اکثر مردم به نظر می رسد احترام اجتماعی فاصله به حدی که آن را ممکن است برای آنها را به انجام این کار.

اما اگر مردم از عدم انجام آنچه لازم است شکست نیست در بخشی از این مردم هستند که به سادگی انجام آنچه همه مردم را—اما نه بر رهبران که کار آن است که برای متقاعد کردن اقدام در روشن اجماع.

تهدید به آزادی های مدنی هستند یک اهرم است که همه دولت ها داشته باشد. آنچه به آن نیاز دارید در اینجا است که زور نیست بلکه یک re-فریم از قرارداد اجتماعی. اگر یک دلیل وجود دارد برای شرکت در این عمیقا غیر طبیعی و غیر انسانی رفتار آن است که یک عمل رهبری به بیان آن است.

مرتبط: در اینجا این است که در روز بارانی. به یاد داشته باشید این احساس.

اجتماعی فاصله—یک euphemistic مدت برای چیزی است که می تواند با دقت بیشتری توضیح داده شود داوطلبانه حبس—است که یک ناراحتی جزئی. اثرات روانی و عاطفی مضر است. آنها نیز اثبات می شود از نظر مالی فاجعه بار است.

رئيس جمهور از بانک فدرال رزرو سنت لوئیس پیش بینی بیکاری ایالات متحده می تواند رسیدن به 30 درصد در این سال به لطف COVID-19 تعطیل فراز. این افسردگی دوران آمار انتزاعی که مبهم فوق العاده ای درد و رنج انسان. اگر اقتصاد ما نمی جستن به عقب هنگامی که این بیماری همه گیر را تصویب کرده است ما در حال معاشرت بدهی و رکود است که نسل دهانه.

اگر چه COVID-19 تند و زننده است بیماری برای مردم در تمام گروه های سنی و مرگ و میر در میان جوانان بسیار نادر است اما نه بی سابقه از هر بهداشت عمومی یا سیاست های اقتصادی رفتن به جلو به در نظر گرفتن اثرات رهن آینده از یک نسل به نسل دیگر حفظ. جوان آیا ظرفیت آب و هوا این بحران است.

دولت فدرال $82 میلیارد بسته کمک های مطرح روز شنبه یک شروع خوب. من به خصوص heartened توسط این طرح برای ارائه به 2000 $در هر ماه برای چهار ماه به افرادی که واجد شرایط برای بهره مند شوند. اما من از ترس این نمی تواند نزدیک به اندازه کافی.

اتاوا نیاز به ارائه چک به کانادا هر خانوار به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است. من رزرو در مورد جهانی پایه درآمد, اما زمانی که ما در حال درخواست از مردم برای منزوی خود, ما نیاز به پرداخت آنها را به ماندن در خانه.

ما تا به حال خوب 70 سال به اجرا در غرب اما این پایان که عصر طلایی. این منصفانه نیست به تقاضای قربانی از بسیاری از بدون ارائه برخی از امید یک دنیای بهتر در طرف دیگر.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im