“بله ما جدی هستند’: استرالیا در واکنش به عمل ‘انتقام’ چین

وزیر کشاورزی دیوید Littleproud اصرار وجود دارد “هیچ جنگ تجاری” با چین بیش از تعرفه ها.

“وجود دارد هیچ تجارت جنگ است. هر کس نیاز به یک نفس عمیق یک دوش آب سرد و درک کنند که ما تولید بهترین مواد غذایی و فیبر در جهان است و ما باید بازار است که ما قادر خواهید بود به ارسال ما جو و دیگر تولید و به بازارهای دیگر اگر تولید کنندگان ما مایل به,” او گفت:.

توصیف حدس و گمان جو تعرفه بودند payback برای استرالیا در حمایت از یک COVID-19 پروب به عنوان “خطرناک” آقای Littleproud اذعان ممکن بود.

“من می تواند بسیار نا امید اگر به این دلیل است که دولت چین خود را به که توافق شب گذشته در مجمع بهداشت جهانی. بنابراین ما می توانید پیدا کردن آن بسیار ناامید کننده آن است که اگر” او گفت:.

“ما در حال کار با آرامش و متد با آنها. قضیه از خود استدلال کرد و گفت که ما باید یارانه به کشاورزان از طریق مزرعه خانواده کمک هزینه است که امنیت اجتماعی پرداخت و از طریق برنامه ها با موری-عزیزم حوضه هستند نادرست است.”

“بنابراین ما فقط تعیین از چین شب گذشته و ما از طریق آن و درک آنچه را استدلال است,” او اضافه شده است. “اگر ما اعتقاد داریم که ما نبوده است درک مناسب و سپس دوره بعد از عمل برای ما این است که به اشاره آن به سازمان تجارت جهانی است که مستقل داوری. آنها را به یک اراده است.”

خواست اگر او “جدی” در مورد رفتن را از طریق سازمان تجارت جهانی گفت: “بدیهی است که ما باید برای رفتن از طریق عزم خود را. و بله ما جدی است. من فکر می کنم ما باید یک رکورد قوی در آن است.”

تجارت وزیر سیمون بیرمنگام گفت: چین تصمیم “ما نگرانی های عمیق” گفت: به نظر می رسد به عدم “درک درست از حقایق و یا شواهد”.

“آن را فقط نمی پشته نظر از هر گونه تجزیه و تحلیل استرالیا کشاورزی و جو ما تولید را نشان می دهد که ما صادرکنندگان شرکت در آزادسازی محصولات,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی از آدلاید این صبح است.

او گفت: آن را “بسیار ناامیدکننده” است که چین حاضر به برنامه وزیر-به-وزیر بحث. “استرالیا این است که همیشه برای صحبت با هر یک از ما جهانی همتایان… ما برای بحث و گفتگو و آن را ناامید کننده است که دیگران نمی شوند.”

اما او همچنین تاکید کرد که استرالیا “علاقه مند در یک جنگ تجاری” با چین است. “ما اصلا دنبال ما تجارت و سیاست در یک tit-for-tat, اساس,” او گفت:.

سناتور بیرمنگام گفت: دولت کار خواهد کرد با استرالیا جو تولید کنندگان به پیدا کردن آنها را جایگزین بازارهای اشاره کرد جدید توافقنامه تجارت آزاد با اندونزی که به اثر در جولای 5.

پرسید که آیا او فکر می کند که تجارت چین در حملات مربوط به COVID-19 پروب او گفت: “من می توانم درک چرا مردم رسم این لینک ها – به خصوص با توجه به نظرات سودمند از تهران به استرالیا چند هفته پیش.

“در ایران را انکار می کند وجود دارد یک لینک. تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید در دفاع از کشاورزان ما این است که شرکت در این فرآیند به عنوان سازنده به عنوان ما می توانیم. این چیزی است که ما انجام داده ایم با صنعت استرالیا به تاریخ و ما در حال حاضر وارد یک مرحله جدید از نظر تجزیه و تحلیل چگونه ما می توانیم تجدید نظر در چه مرحله ما می توانیم و ما در حال رفتن به انجام این کار با همان عزم ما نشان داده ایم در دفاع از حقوق کشاورزان ما تا به حال.”

این اظهارات پس از چین تحویل داده وحشیانه بازپرداخت به استرالیا برای هل دادن برای یک COVID-19 پروب سیلی تعرفه های جدید در خشکسالی متاثر از جو صادرکنندگان.

در عرض چند ساعت از رئیس جمهور چین اعلام کرد او را به عقب یک کاوشگر به بیماری همه گیر کوروناویروس پس از آن است که “تحت کنترل در آورد” چین نقل مکان کرد و به سرعت به مجازات استرالیا.

چین تجارت صنعت را تایید کرد آن را مالیات ضد دامپینگ وظایف جو-واردات از مارس 19.

مرتبط: چین متهم به استرالیا از ‘واشنگتن طرح’

مرتبط با: 62 سازمان ملل پشت تالار فشار برای COVID-19 پرس و جو

جو صادرکنندگان هشدار داده اند این تعرفه ها می تواند فلج صنعت است که در حال حاضر دیده می شود, کاهش صادرات از 1.5 میلیارد دلار به 600 میلیون دلار در سال گذشته است.

چین را متهم استرالیا از آزادسازی جو صادرات است. ضد دامپینگ وظیفه نرخ 73.6 درصد خواهد بود سیلی در استرالیا, جو, واردات است.

این تعرفه ها از امروز شروع خواهد شد و پنج سال گذشته.

تجارت وزیر سیمون بیرمنگام می گوید استرالیا گفت نمی شد پیش از آنچه در چین برنامه ریزی شده به انجام.

“ما یاد گرفتیم از طریق اطلاعیه رسمی که دولت چین ساخته شده است. آن را عمیقا

ناامید کننده تصمیم ویژه برای استرالیا جو کشاورزان,” او گفت: امروز در صبح روز سه شنبه.

“این یک تصمیم گیری است که نشان دهنده دولت چین. ما را در جزئیات آن را به دقت و از نزدیک. آن است که عمیقا ناامید کننده تصمیم گیری است.

“ما تجزیه و تحلیل تمام جزئیات آن را به طور کامل و ذخیره تمام حقوق ما در شرایط چگونه ما چگونه ما پاسخ دهند.”

چین وزارت امور خارجه مدعی جدید تجارت اقدامات مربوط به استرالیا تماس برای تحقیقات مستقل از coronavirus.

اما چینی ها کنترل جهانی بار روزنامه به شدت انتقاد کرد نخست وزیر اسکات موریسون برای هل دادن برای یک پروب.

“از چین چشم انداز استرالیا هرگز دوستانه شریک تجاری و رایزنی با این کشور در مسائل تجاری همواره خسته کننده است که ظاهرا تضعیف انگیزه خود را برای ارتقای تجارت دوجانبه ،

“دولت استرالیا به نظر می رسد بیشتر علاقه مند به بهره برداری از چین تعلیق برخی از واردات گوشت گاو و بالقوه آن اعمال تعرفه های استرالیا جو برای توصیف خود را به عنوان یک قربانی تحریم های تجاری.”

با روابط دو جانبه هدف قرار دادن یک نقطه پایین هر حرکت گرفته شده توسط چین که ممکن است تحت تاثیر منافع کسب و کار استرالیا می تواند تفسیر توسط ناظران به عنوان اقدامی تلافی جویانه و یا تهدید به زور کانبرا به تغییر لحن یا “ایدئولوژیک سازش” حتی اگر مقامات استرالیا اذعان کرد که جو موضوع شده است در جریان است برای برخی از زمان و گوشت گاو واردات تعلیق نیز دلایل خوب است.

وزیر کشاورزی دیوید Littleproud همچنین تایید کرد روز دوشنبه او قادر به تماس با چینی مقامات دولتی به عنوان تجارت تنش افزایش یافت.

استرالیا تهدید کرده است که به این موضوع به سازمان تجارت جهانی اگر تعرفه تحمیل شده است.

سامانتا قبل از ازدواج اخبار است.com.au ملی سیاسی editor | @samanthamaiden

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im