شما زیبایی: استرالیا و نیوزلند مجموعه برای میزبانی فوتبال زنان جام جهانی

استرالیا و نیوزیلند برگزار خواهد شد 2023 فوتبال زنان جام جهانی پس از خود مشترک-پیشنهاد دریافت بیشترین آرا به مدت یک شب.

ترانس تاسمان همسایگان ضرب و شتم کلمبیا به پیروزی میزبانی حقوق برای نمونه ممتاز ویژه نمایش رویداد پس از تمام رقیب دیگر کاهش یافته بود از نژاد ترک فقط دو مناقصه باقی مانده است.

بیشتر: که در آن بازی برگزار خواهد شد

موفق پیشنهاد دریافت ویژگی های نمره 4.1 امتیاز از پنج در فیفا گزارش ارزیابی و که تحت تأثیر 35 اعضا برای رای دادن به نفع مشترک میزبان بیش از آمریکای جنوبی.

این رویداد خواهد بود که برای اولین بار برگزار می شود در سراسر دو كنفدراسيون ها – کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) و کنفدراسیون فوتبال اقیانوسیه.

آن را یک پیروزی برای طرفداران فوتبال و به سهولت برخی از درد بودن dudded از میزبانی 2022 مسابقات مردان بود که با توجه به قطر در بحبوحه اتهامات فساد در بدن حاکم FIFA.

وجود 37 FIFA اعضای شورای اما تنها 35 رای به عنوان نیوزیلند یوهانا چوب و کلمبیا رامون Jesurun فاقد شرایط لازم بودند.

موجود در آرا و نه از یوفا و هفت از آسیا و هفت از آفریقا و پنج از آمریکای شمالی و مرکزی چهار نفر از آمریکای جنوبی و دو نفر از اقیانوسیه. فیفا رئیس شورای جیانی رده مربیان برگزار شد دیگر رای بدهند.

پس از ژاپن عقب نشینی استرالیا و نیوزیلند مشترک پیشنهاد خود را تثبیت رای گیری قدرت در آسیا با فیفا شورای معاون رئیس جمهور شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه حمایت کنفدراسیون فوتبال آسیا را پشتیبانی می کند. اقیانوسیه در حال حاضر حمایت مشترک پیشنهاد شده است.

پیشتر گزارش ها از اروپا نشان داد اکثریت UEFA نه اعضای شورا می تواند رای برای کلمبیا بود که همچنین به پشتیبانی آن توسط همکار CONMEBOL اعضای.

گسترش 32-team مسابقات – هشت بیش از 2019 نسخه در فرانسه – انتظار می رود که در ماه جولای 2023.

برنده مناقصه پیشنهاد 12 شهرستانها با هفت در استرالیا و پنج در نیوزیلند. این شامل استادیوم اصلی مورد استفاده برای بازی های المپیک 2000 سیدنی.

پس از موفقیت در جام جهانی سال گذشته فیفا می خواهد آینده زنان در مسابقات بیشتر به ایجاد استقلال خود را از مردان نشان دهد و آن را به صورت تجاری جذاب است.

حداقل 100 میلیون دلار است که انتظار می رود به پرداخت توسط بدن حاکم در سال 2023 – برای پول جایزه تیم هزینه های آماده سازی و به باشگاه ها انتشار بازیکنان برای مسابقات – فیفا: جیانی رده مربیان متعهد در سال گذشته در فرانسه.

پیش از این پیشنهاد استرالیا-نیوزیلند تیم را ترک هیچ چیز به شانس با کیوی نخست وزیر Jacinda protocol wine studio شخصا هدف قرار دادن تلفن در تلاش برای امن این مسابقات است.

Protocol wine studio و استرالیا اسکات موریسون هر دو برجسته در مبارزات نهایی ارائه شد که دیده می شود قبل از رای گیری.

خانه اپرای سیدنی و اوکلند برج آسمان روشن شد تا روز پنج شنبه به جشن مشترک پیشنهاد شده است.

بیشتر به آمده

با AAP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید