“شما بخشی از من تازه کشف هویت”: مستاجر با تشکر از او صاحبخانه-تبدیل-دوستان

قبل از اینکه شما بروید: پس از طلاق سو کارتر نقل مکان کرد و به یک زیرزمین کوچک آپارتمان. او با تشکر از دوستان او—و-صاحبخانه—برای زندگی جدید او در بر داشت.

این اولین بار است که یکشنبه شب پس از شما بچه ها سمت چپ. من در حفظ و در انتظار یک متن از شما D ‘ Arcy اعلام منو برای شام امشب است. خواهد بود که به دنبال یک متن توسط شما, تیم, پیشنهاد چند تلویزیون را نشان می دهد به تماشای.

در یک شب معمولی, من می خواهم گرفتن یک بطری شراب و سر طبقه بالا در لباس خواب. من می دانستم که درب را باز کنند اما من می خواهم دست کشیدن به هر حال. اول بیلی (R. I. P.) خود را محبوب parrotlet و پس از آن بویی خود loud-mouthed جانشین را خوش آمد می گوید من در آهنگ. اگر بویی تا کنون شروع به آواز خواندن Mamma Miaاین فراق من هدیه به شما.

فر ما غیر رسمی اختصاص داده کرسیشما دو در خاکستری نیمکتها پیچیده شده در پتو و من در وسط در صندلی چرمما می خواهم به شایعات بی اساس در مورد هفته. شب را مشاهده طرح نهایی خواهد بود; یک فیلم شاید و یا قسمت دیگری از rupaul’s Drag Race.

به مدت شش سال این روال مبتنی زندگی من است. من دوست پسر من teases درباره ما یکشنبه شب با اشاره به آنها به عنوان “هفتگی حزب است.”

من نمی دانم شما دو خوب برای اولین بار در. ما متصل از طریق متقابل دوستان و خانواده خود را در حوادث. اما به عنوان سرنوشت آن را داشته باشد خود را نوسازی همزمان با فروپاشی من ازدواج یک رویداد است که از لحاظ عاطفی و مالی شکست من است. زندگی من می خواهم پیش بینی به خودم رفته بود.

جزئیات: Dear Mama: ‘شما یک ابرقهرمان در ذهن جوان’

من هیجان زده در مورد حرکت به 300 متر مربع. پا زیرزمین یکی حتی به هوشمندانه طراحی شده به عنوان مال شما. آخرین باری که من یک قنات نشین من در 20s. این احساس مانند یک گام به عقب, اما همچنین بسیار مورد نیاز زمان به جلو و خودم هم. با وجود تمام این جوک ها در مورد من ماندن برای همیشه لطفا برای من هرگز فکر نمی کردم من با شما >شش سال.

مادر من به تازگی به من گفت که در روز من نقل مکان کرد و در او احساس اطمینان که D ‘ Arcy به او گفت نگران نباشید که شما هر دو را به مراقبت از من. من را درک نمی کنند چقدر من نیاز است که مراقبت.

من احساس جدا شده و مطمئن نیستید که چگونه به حرکت جهان به عنوان یک فرد دیگر. شما بخشی از من تازه کشف هویت به عنوان شما لطفا باز جهان را به خود به من دعوت من به همسایگی دریافت-togethers مزایده هنر و نوشیدنی با دوستان خود. زندگی شروع به احساس کمی بیشتر گردیده و اعتماد به نفس من شروع به بازگشت.

رابطه ما به زودی رشد فراتر از محدوده صاحبخانه مستاجر عمل می کنند. بی پایان تعطیلات آخر هفته تابستان شناور دور در حیاط خلوت. قایق بادبانی سنگ شد ارجح موسیقی متن فیلم به بعد از ظهر کوکتل و نرخهای در آن خنده دار, blow-up استخر که به صورت چسبیده متناسب با سه نفر از ما تا آن را نابود گرسنه راکون است.

قبل از اینکه شما بروید: نحوه ارسال مقاله خود را به شما عزیزان

من احساس خوش شانس دریافت کارت عضویت افتخاری برای باشگاه من هرگز می تواند استطاعت. من می دانم که چقدر تلاش شد قرار داده و به ساخت خانه خود را چنین آرام عقب نشینی کامل با gurgling چشمه.

“ما واقعا باید به انجام کاری در خارج از خانه” یکی از ما می گویند. سپس همه را به خنده. چرا ما همیشه ترک کنند ؟

ما را به زندگی ما در خارج از حیاط خلوت. یکی از مورد علاقه من خاطرات حضور شما در پورتو در تعطیلات.

من یک عرق ظروف سرباز یا مسافر نورد توشه من تا قلوه سنگ هیل زمانی که من به طور ناگهانی کشف هر دو شما با تکان دادن در من از یک کافه. ما یک اقیانوس دور اما من به خانه.

مسلما من پیش بینی بسیاری از بعد از ظهر تنبل و تعطیلات. اما من دیدم که شما هر دو مبارزه را از طریق خانواده بحران و حرفه ای بزند.

شما خسته بودند نه فقط جسمی بلکه در راه عمیق تر که یکشنبه مکالمات هرگز نمی تواند درمان کند. آن را هنوز هم یک شوک زمانی که شما به طور ناگهانی تصمیم به ترک شغل خود را در مد مردان و سیما به فروش خود را زرق و برق دار خانه و ترک شهر و من—به صرف زمان بیشتری را با خانواده خود در ویندزور و Winnipeg, برای سفر و برای بازگرداندن روح خلاق خود را.

من نگران برای خود من سرنوشت در این غیرقابل دفاع در بازار اجاره اما من بیشتر هیجان زده برای ماجراجویی جدید خود را. من امیدوارم که جهان را می گرداند سخاوت شما نشان داده اند به من. رویای بزرگ; شما آن را سزاوار.

تصمیم خود را به من الهام گرفته و به لرزش خود من جهان و به دنبال جدید آیین. این اولین یکشنبه شب بدون تو من یک گلدان از نخود خورش و به تماشای دو قسمت از صبح نشان می دهد.

این یک گام کوچک اما یکی ساخته شده ممکن است به دلیل از شما.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه مه سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “عزیز تیم و D’ Arcy…” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

این قطعه بخشی از maclean’s قبل از رفتن سری که جمع آوری, منحصر به فرد, قلبی, حروف از کانادایی ها در نظر گرفتن زمان برای گفتن “با تشکر از شما من شما را دوست دارم” به افراد خاص در زندگی خود را — از آنجا که ما باید صبر کنید تا زمانی که آن را خیلی دیر به ما بگویید عزیزان چگونه ما واقعا احساس می کنید. ادامه مطلب مقالات در اینجا. اگر شما می خواهم برای دیدن خود حروف و یا بازتاب منتشر شده برای ما ایمیل بفرستید اینجا. برای جزئیات بیشتر در مورد ارائه خود اینجا کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد قبل از اینکه شما بروید:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de