خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام در پایین صفحه به آن تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

دومینیک بارتون معرفی خود به کانادا از طریق ظاهر در یک جلسه مجلس در روز گذشته ، رئیس سابق جهانی مشاوره غول McKinsey & Co., و در حال حاضر کانادا سفیر ایران در چین در زمان کباب از محافظه کاران در کمیته ویژه ای در کانادا-چین روابط.

بارتون توصیف روابط سرد بین دو کشور در شرایط کامل. او در توصیف خود را برای اولین بار ملاقات با مقامات چینی به عنوان “احتمالا یکی از ناخوشایند ترین مکالمات من تا به حال.” هر دو طرف گفت: تکان دادن شد با خشم.

حزب محافظه نمایندگان مجلس Garnett Genuis و دن Albas مجالس سفیر, شرکت, زندگی, مملو از ارتباطات کسب و کار به چینی, شرکت های دولتی. آنها خواستار شفافیت در مک کینزی نقش در ساخت و ساز نظامی جزایر مصنوعی در دریای چین جنوبی پرسش در مورد مک کینزی تصمیم به برگزاری یک عقب نشینی چندین مایل از سازمان ملل متحد محکوم اردوگاه های اقامت اجباری بازداشت اویغوری مردم و برخوردی خشن روبرو در اطراف بارتون جلسات در خارج از کشور با Huawei مقامات.

لیبرال MP راب Oliphant شکایت کرده است که “برخی از اعضای” کمیته درمان این جلسه به عنوان یک “سبک آمریکایی تایید شنوایی” و تشکر بارتون برای خدمات عمومی. Genuis شدت مخالفت کرد. خوش آمدید به اتاوا, سفیر بارتون.

این احتمالا نه چندان قدرتمند اجتماعی جناح محافظه کار از ک: جدید Angus Reid تجزیه و تحلیل نشان می دهد که راست متمایل رای دهندگان بیشتر از کسانی که در سمت چپ برای رای دادن به یک رهبر که مواضع در مسائل اجتماعی انشعاب از خود را دارند. به عبارت دیگر چپ-کنار بیشتر جزمی نسبت کوچک-c محافظه کاران است. شانون Proudfoot می نویسد: در مورد آنچه در آن همه به معنی اجتماعی محافظه کاران به عنوان محافظه کاران فدرال شکار برای یک رهبر جدید:

به نظر می رسد وجود دارد اتاق را برای این حزب به تغییر جهت به سمت مرکز بدون اعتقاد خود را به لحاظ اجتماعی محافظه کار مشروط … و این پیدا کردن مگس ها در غالب روایت است که سکن عنصر باید به طور خاص mollified در این حزب انتخاب شد.

Maxime Bernierیک پلاریزه رقم در فدرال سیاست که منجر به یک حاشیه است که تحت پیگرد وارن Kinsellaیک پلاریزه رقم در سیاست فدرال اجرا می شود که سیاسی مشاوره. می توانید این پایان خوبی ؟

چه ساخته شده نانسی پلوسی در یک پارگی: Michael Fraiman کالبدشکافی بیشتر قابل انتشار تصویر از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندولت از آدرس اتحادیه—نه یک عکس از مغلوب ساختن پیشی جستن و نه از تاک-رادیو maven Rush Limbaugh. مجلس پلوسی پاره گفتار صفحات در نیمه آمد به تعریف این شب می نویسد: Fraiman:

روز بعد آن را مغلوب ساختن پیشی جستن کسب عناوین خشن و زبر اظهارات اما پلوسی هل دادن خودش و دموکرات ها در کانون توجه در هر هزینه. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را به اشتراک گذاشته بیشتر توییتهایی دربارهی او از سخنرانی خود. اما او هیچ کس به سرزنش اما خود را. پس از همه, اگر تهمت آموخته است پلوسی, هر چیزی, آن است که هیچ فشار بد است را فشار دهید.

آقای کنی می رود به واشنگتن: تازه از گردش به مونترال, Alberta برتر جیسون کنی در حال گذراندن چند روز در سی جایی که او به ملاقات با برخی از قدرت محلی بازیکنان. در دستور کار خود? سناتور لیزا Murkowski از انرژی دن Brouillette از داخل گرگ برنارد و نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer. او همچنین نشستن با کیرستن هیلمنکانادا اقدام سفیر.

کنی باید برخی کانادا رقص شرکای جنوب مرز. CBC News, گزارش معاون PM Chrystia Freeland ملحق خواهد شد پنج محافظه کار premiers—کنی انتاریو داگ فورد, Quebec را فرانسوا ایتالیایی, توالت, Saskatchewan را اسکات وزارت معارف و نیوبرانزویک را بلین هیگز—برای ملاقات با Lighthizer و چند تن از سران کشورها در ملی انجمن فرمانداران زمستان جمع آوری است.

به یاد داشته باشید که حزب محافظه کار مخالف حرکت که باعث هیاهو در روز سه شنبه? یکی که یک محکوم مدیره اداره آزادی مشروط کانادا تصمیم به به روز آزادی مشروط به یک محکوم به قتل و نیز جلسات به این موضوع ؟ آن گذشت دیروز بدون یک نه رای (315-0).

Brexit بند: برای کارمندان در سراسر جهان Brexit باید معنی مدارک و سردرد. شاهد یک منظور اخیر در شورای که مجموعه ای از تاریخ که در آن یک بخش از یک 2018 بودجه اجرای لایحه خواهد شد به اجرا در آمده است. کوچک متمم اجازه می دهد تا بانک مرکزی کانادا به خرید و فروش اوراق بهادار از انگلستان به عنوان به زودی به عنوان Brexit دوره گذار به پایان می رسد. مطمئنا کسی که در شورای خبرگان اتاق درو نی کوتاه از ترکیب طریق آه-تا-بسیاری از قوانین فدرال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de