شما نمی توانید #stayhome اگر شما هیچ خانه

پل ولز: پناهگاه های سراسر کشور روبرو هستند ‘طوفان کامل خبر بد’ با یک جمعیت آسیب پذیر و کارگران بدون حفاظت

در آرام محلات در سراسر کانادا و خانواده ها می توان در خانه به تنهایی امتناع به کروناویروس یک فرصت برای گسترش یافته است. اما ده ها هزار نفر نیست که گزینه.

“من در کلگری” تیم ریشتر گفت: روز دیگر از طریق تلفن. “کلگری بزرگترین مرکز اورژانس در شمال امریکا است. که کلگری قطره در مرکز. آنها تا به حال 850 نفر وجود دارد برای شام روز دیگر. و در آلبرتا آنها ممنوع تجمعات بیش از 15 نفر است.”

به ریشتر بنیانگذار و مدیر عامل شرکت الاینس کانادا برای پایان دادن به بی خانمانی آسیب پذیری کانادایی تجربه بی خانمانی یک داستان آشنا. به دولت که شروع به تحقق بخشیدن به پتانسیل برای یک COVID-19 flareup در جمعیت های آسیب پذیر این افراد بخش مهمی از یک بحران عظیم.

آن را به عنوان جای شگفتی نیست که حتی قبل از این ویروسی همه گیر مردم دچار موقت و یا طولانی مدت بی خانمانی در حال حاضر “بسیار آسیب پذیر” ریشتر گفت. “بسیاری خواهد شد که از قبل موجود تنفسی مسائل از طیف وسیعی از دلایل مختلف. امید به زندگی برای افرادی که بی خانمان در کانادا حدود 50 سال است. بنابراین شما از دست دادن 20-30 سال خود امید به زندگی را فقط با بی خانمان بودن.”

همه که در حال حاضر درست قبل از مارس. آن را مرکب از. “امکانات برای بی خانمان ها را اساسا غیر ممکن است به دنبال بهداشت عمومی اقدامات لازم برای COVID-19,” ریشتر گفت. “خود-انزوای اجتماعی فاصله بهسازی دسترسی به بهداشت و مراقبت های بهداشتی—همه آن چیزهایی که واقعا به چالش کشیدن.”

ادامه مطلب: کروناویروس در کانادا: چگونه تست کنید با چه علائم هستند که در آن برای دریافت کمک

وجود دارد در حال حاضر پراکنده است گزارش از مردم در پناهگاه پیمانکاری Coronavirus و یک مورد در تورنتو از یک پناهگاه کارمند آلوده شدن. “ریشتر خاصی وجود دارد بیشتر خواهد بود. “این یک موضوع از زمان ، این مهم نیست که آیا یا نه آن را به اتفاق می افتد, آن را هنگامی که و چه بد.”

و این خبر از یک کارگر در یک پناهگاه تبدیل شدن به آلوده تشدید مشکلات از کل سیستم. پناهگاه شده اند تکاپوی تهیه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) که اجازه می دهد آنها را برای ایمن ماندن در حالی که مشغول به کار است. در صورت عدم وجود PPE بسیاری از آنها امید بستن به ماندن در خانه ریشتر گفت.

“بنابراین آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر در پناهگاه در سراسر کشور است که به نوعی یک طوفان کامل خبر بد. ما باید این جمعیت آسیب پذیر. ما باید مسائل مربوط به نیروی انسانی که در آن کارکنان در حال تلاش برای مراقبت از خانواده خود و یا می ترسند برای رفتن به محل کار. و شما عدم PPE در پناهگاه به عنوان به خوبی. چرا که آنها نه به ترتیب اولویت آنها در گرفتن دسترسی به تجهیزات حفاظتی مورد نیاز است که برای مقابله با این جمعیت است.”

دولت فدرال اعلام کرده است 200 میلیون دلار برای حمایت از زنان را پناهگاه و پناهگاه برای بی خانمان ها. استانی دولت, بیش از حد, درمان بخش با بیشتر ضرورت است. در روز سه شنبه راجان Sawhney, Alberta وزیر از جامعه و خدمات اجتماعی توییتی عکس جدید سرپناه اضطراری در کلگری مرکز کنوانسیون. پناهگاه ساخته شده با آشکار مراقبت: صدها نفر از تخت فاصله قابل توجه با فاصله از هم جدا با همسایه تخت واقع سر-به-پا به جای سر به سر.

که یک اجرای خوب از یک سوم-بهترین راه حل ریشتر گفت. با وجود این توجه که رفته به آن کلگری مرکز کنوانسیون پناهگاه نشان دهنده محل اقامت اکثر مردم با انتخاب هنوز هم با کمال میل جلوگیری از. “بهترین راه حل امن ترین چیزی که برای برخی از این افراد در خانه خود را. که اتفاق می افتد درست در این لحظه” ریشتر گفت. “دوم-بهترین چیزی که می توان در هتل ها که در آن شما می توانید درب شما می توانید یک حمام که در آن شما می توانید شما باید کمی بیشتر در انزوا توانایی. بهترین چیز بعدی” است وزیر توییتی اما “دوباره که هنوز هم ایده آل نیست.”

“بنابراین ما هنوز در حال ساخت و انجام است. ما نوع در M*A*S*H دوران از این بحران پاسخ. آن را قطعا ایده آل نیست اما آن را در خرج کردن.”

تورنتو به دست آورد برخی از هتل ها به خانه افراد بی خانمان و در نظر دارد به سرعت در حال اضافه کردن بیشتر. کلگری در نظر گرفته شده این حرکت اما آلبرتا دولت شده است و تمایلی به دلیل مقاوم سازی هتل ها طول می کشد بیش از ساختمان بداهتا امکانات مانند یک در کنوانسیون مرکز Sawhney گفت: CBC.

ریشتر در ارتباط است در تماس نزدیک با آدم Vaughan دولت فدرال پارلمانی وزیر مسکن و با احمد Hussen وزیر توسعه اجتماعی است. ریشتر نیز تبادل پیام های متنی با Patty Hajdu از وزیر بهداشت که زد یک پناهگاه بی خانمان در تهوندر بای قبل از در حال اجرا برای دفتر. “او آن را می شود,” او گفت:.

اما پس از بحران رسیده است, ریشتر گفت: مقیاس کانادا کمبود مسکن هنوز هم نیاز به خطاب. “این واقعیت از این بحران به ما می گوید که در کانادا مسکن است که مراقبت های بهداشتی. من فکر می کنم ما با توجه به مهم و فوری ملی گفتگو در مورد نقش مسکن.”

مدرن توده بی خانمانی در کانادا “بود به طور موثر ایجاد سیاست عمومی” او گفت:, توسط بعد از دور دور از کاهش در هزینه های دولت فدرال در مسکن آغاز شده است که در 1990s. “ما پرت مردم بر روی خیابان های این کشور در طول چند دهه گذشته و در حال حاضر آنها را در یک نقطه که در آن آنها فوق العاده آسیب پذیر است. و ما در حال تلاش برای پیدا کردن سرپناه برای آنها است.”

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im