‘شما گرم دل ما

در ماه گذشته ما چاپ پوشش پرداخت ادای احترام به قربانیان پرواز 752 فاجعه در ایران است که در آن نظامی سقوط هواپیمای خطوط هوایی بین المللی اوکراین jetliner حمل 57 شهروندان کانادایی و 29 اقامت دائم.

خود را در شماره ماه مارس یک حرکت زیبا که به معنای بسیار به همه ما که از ایران در میراث و در کانادا زندگی می کنند و یا در جای دیگر در سراسر جهان است. به عنوان مادر در کالیفرنیا گفت: شما گرم دل ما.
—لادن Rafii اتاوا

ترسناک جهان

در ماه مارس ویرایشگر کمک عدنان رضا خان ترسیم تاریخچه جنگ با ترور از 9/11 تا به امروز و تنها می تواند نتیجه گیری کرد که تروریست ها در حال حاضر به دست آورد.

من فقط یک کمی بیش از نیمه راه به این موضوع مارس و من باید برای متوقف کردن و می گویند: “چه وحشتناک به زندگی در!” از معترضان طرفدار دموکراسی ترس به نشان دادن چهره خود را در کانادا به هوشمند, تحصیل, نوع, مردم بی شات از آسمان به هوشمند و سخت کوش کانادایی که فکر می کنم آنها بهتر خواهد بود خاموش خود به خود به اکثر frighteningly—این امکان وجود دارد که ایالات متحده شده است بازی حق به القاعده دست در تمام طول قلبم از تپش در درد و رنج از جهان و جهل از بسیاری از که می تواند یک تفاوت مثبت. چگونه سپاسگزار من برای عدنان رضا خان و بسیاری دیگر مانند او که در حال حاضر به نگاه عمیق تر از هفته گذشته عناوین و واقعا ارزیابی راه بسیاری از مراحل از تاریخ ما را به این محل است. اگر ترس و هرج و مرج هستند چه القاعده می خواهد بهترین راه برای مقاومت در برابر است که از طریق اضداد—عشق و امید. وجود ندارد و یک نفر مهم نیست که چقدر سیاسی یا قدرت اقتصادی آنها که می تواند به حل هر یک از بسیاری از مسائل جهان امروز ما است. اما بیشتر افرادی که می توانید گوش دادن به “دیگر” و بهتر است در نظر گرفتن هیچ یک “دیگر” نزدیک همه ما خواهد بود به صلح است.
—بتنی Matejka, Swan River مرد.

منابع بلوز

در ماه فوریه دستیار سردبیر نادین Yousif مصاحبه بهره بودند به طوری خشمگین با دولت از کنفدراسیون که آنها به Wexit جنبش به جدا شدن از کانادا.

Al Neitsch از ایردری ایالت “آلبرتا است که توانایی برای رسیدن به یک اقتصاد می خواهم که از نروژ است.” دقیقا! پس چرا آلبرتا شبیه سازی چه دور اندیش نروژی دولت انجام داده است با استقبال بیشتر فعال خانواده سلطنتی رژیم در نتیجه تامین عادلانه تر نرخ بازگشت خود را از نفت دریای شمال بازی ؟ از اوایل ’90s نروژ انباشته ثروت صندوق حدود 1.3 تریلیون دلار بود. آلبرتا, در مقابل جمع شده نسبتا ناچیز صندوق میراث در حدود 18 میلیارد دلار. یک خمیازه کشیدن اختلاف. تفاوت در این است که پی در پی feckless, رسوایی زده محافظه کار دولت به خصوص پس از خروج از پیتر Lougheed شد به طور فزاینده ای اسیر به Canadian Association of Petroleum تولید و لابی. آنها هرگز نزدیک به دوره نقاهت بعد از یک کافی رانت اقتصادی از ذخایر عظیم نفت. ما در ساسکاچوان تجربه مشابه سرنوشت زمانی که به شدت بی کفایت حزب محافظه کار تحت آن برتر اعطای ساله به بخش خصوصی واگذار شده است که بخشی از پتاس صنعت متعلق به استانی شهروندان از طریق پتاس پارسیان ساسکاچوان. در بازگشت برای $630 میلیون ما باید بیش از گذشته 30 سال به علاوه از دست داده و ده ها میلیارد در حق امتیاز. صدای آشنا, Alberta? متاسفانه جدا نیست و به احتمال زیاد فورا به ما مربوطه محافظه کار/PC/رز وحشی/UCP/ساسکاچوان حزب سیاستمداران هر بیشتر به صالح است. این است که برای به حداقل رساندن بسیار واقعی احساس وحشت و نگرانی است که سایه افکنده منابع جامعه در هر دو استان. اما واقعا ما نه به حدی بوده است که نویسندگان خود ما بدبختی?
—گاوین Pugh, Regina

در اینجا به ایمیل

در ماه فوریه به کمک ویرایشگر شانون Gormley نوشت: در مورد یک کارگر پستی در ژاپن بود که احتکار 24,000 قطعات الکترونیکی در خانه اش به دلیل ارائه آن را “بیش از حد خسته نکنید.”

هی! انگار طرف دیگر به این پست الکترونیکی کسب و کار. در 95 یکی از شادی در حال رفتن به صندوق پستی برای دیدن آنچه که وجود دارد. آن را نمی کند اغلب اتفاق می افتد اما من نا امید اگر وجود دارد یک جعبه خالی. حتی اسکناس به معنی کسی است که به فکر من! یکی از لذت نوشتن نامه—راه قدیمی از مد افتاده در دست است. اعتراف میکنم من نوشتن کردم یک کمی لرزان و من برگرداندن به من اعتماد پیر برقی ماشین تحریر اما خبرنگاران به نظر می رسد برای لذت بردن از آن و تقریبا همیشه پاسخ. چه لذت بخش برای پیدا کردن یک نامه در جعبه—شاید از انگلستان شاید از مراکش. گاهی اوقات از فرانسه و اغلب از آمریکا و من می توانم در بروم. و اگر کسانی که نامه های شخصی در حال مخلوط کردن با ایمیل های ناخواسته—چه کسی مراقبت کنید ؟ بله! آن را نگه می دارد و آینده و شکوه بود من بگو: “ستایش خداوند برای پستچی/زن.” یک چیز دیگر. آن است که با درمان خوب. من توصیه می کنم هر oldie مثل من—ارسال به کسی حتی اگر آن را فقط یک کارت پستال. در آن طول می کشد به دور از هر گونه تنهایی. و شما فکر می کنم. و آن را به شما می دهد چیزی جالب به انجام. و این نشاط بخشی بازپرداخت. “بیشتر به شما دریافت بیشتر نگه می دارد در آینده” به عنوان شانون Gormley به درستی آن را قرار می دهد. آنچه که من در پست امروز ؟ دو مجله (از جمله maclean’s). دو کارت تولد. رایگان Swiss Chalet شام از ما محلی املاک و مستغلات شرکت. گرد رابین بسته از نامه هایی از آمریکا و کانادا از دوستان و یک بسته از بروشور. همه چیزهای خوب. به عبارت دیگر کشیدن نیست پستچی.
—استن Smurthwaite, المیرا, Ont.

دفاع از ونزوئلا

در ماه فوریه به کمک ویرایشگر Andray Domise نوشت: در مورد چگونه اسطوره که کانادا قهرمانان حافظ صلح سپر کشور از انتقاد به عنوان آن را قادر می سازد بد بازیگرانی که براندازی دموکراسی در کشورهای دیگر.

من نوشتن برای تبریک Andray Domise و سردبیران Maclean را برای خود شجاع انتشار بشدت مورد نیاز پادزهر به روایت در این گفته های ضد دموکراتیک ماهیت دولت ونزوئلا برگزار شد نه تنها با رسانه های کانادا و دولت بلکه متاسفانه توسط بیش از حد بسیاری از گفته مترقی دانشگاهیان. به عنوان یک آرژانتین پزشک دانشمند اجتماعی و مربی در سیاست های عمومی من وحشت زده توسط تبلیغاتی با کیفیت از کانادا گزارش در مورد مسائل آمریکای لاتین که در اصل انگشتان پا خط آمریکا تغییر رژیم در عملیات و, که, نه اتفاقا رابطه خوبی با کانادا منافع خود. گمراه کننده که نه آشکار نادرست بودن این گزارش در کنار آن به وضوح disregards نقش آن در مشروعیت بخشیدن به خوبی مستند فاجعه بار پیامدهای این عملیات را برای سلامت و رفاه میلیون ها نفر در جنوب ریو گراند. به ذکر است فقط یک مفهوم غیر قانونی و غیر اخلاقی تحریم های ایالات متحده در ونزوئلا با شوق و ذوق تایید شده توسط دولت کانادا باعث شده تخمین زده می شود کاملا قابل اجتناب 40,000 مرگ بدون هیچ دلیل دیگر از نصب یک سبک آمریکایی “دموکراسی.” توجه داشته باشید این “دموکراسی” است که مخالف با اکثریت قریب به اتفاق از ونزوئلا که بهره مند از, اجتماعی, آموزشی, سلامت و سیاست های اقتصادی اجرا شده توسط دولت هوگو چاوز و نیکولا Maduro, حتی به این سیاست را موجب خشم واشنگتن و اتاوا. کانادایی ها هرگز نمی گفت که چرا عربستان سعودی سریال یک پرونده ناقض حقوق بشر اگر تا کنون وجود داشت آیا آن را بر روی این لیست. آن زمان که کانادا در سیاست خارجی شروع به گرفتن جدی قوانین بین المللی منشور سازمان ملل متحد حق تعیین سرنوشت کشورهای مستقل و ساده نجابت انسانی نه تنها فصاحت اما ایستاده در سمت راست از تاریخ است.
—کلودیا Chaufan تورنتو

شکاف نسل

ما فوریه پوشش داستان توسط دستیار سردبیر ماری-دانیل اسمیت در زمان یک نگاه در عمق در خورنده نسل جدید بازی سرزنش است که چاله افراد متعلق به نسل در برابر نسل وای.

اجازه دهید من این را راست: پوشش خود را داستان در مورد “خورنده” بازی سرزنش بین نسل ها. در این موضوع سرمقاله خود خواستار “بی سابقه ای از همکاری است.” سپس مقاله خود را در پیت Buttigieg تماس خود را حامی کوین کاستنر یک “has-been فرزندان مشهور است.” سرسری جستجوی گوگل نشان می دهد کاستنر بدست انتخابی در مورد نقش در فیلم به صرف زمان به همان اندازه که ممکن است با او جوانترین کودکان (او هفت). با بیش از 50 فیلم و دو اسکار بیش از 45 سال فعالیت حرفه ای او به احتمال زیاد کردم هیچ چیز از چپ به اثبات برسانند. به نظر من (من اتفاق می افتد متعلق به Gen X) رد این 65 سال بسیار انجام شده فرد با سخن گفتن مانند این نوع از درون نسلی و بلاغت است که سطحی حقه باز و از همه بدتر کاملا سودمند. همانطور که ما حرکت رو به جلو با هم, ما باید هدف را سخاوتمندانه مفروضات و احترام می باشد. شما می توانید بهتر انجام دهید.
—آنیا Macleod, Cumberland, B. C.

لوسی مود یک مجتمع زندگی

در ماه فوریه Alanna Mitchell نوشت: در مورد چگونه خاطرات نشان می دهد که فاجعه تا چه حد از ” آن شرلی در گرین گیبلز نویسنده اعتیاد به داروهای تجویزی و همچنین تشابه به ما امروزی مخدر بحران است.

Alanna Mitchell مصاحبه من به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به L. M. Montgomery مبارزه با مواد مخدر-مصرف است. تعداد پزشک و تجویز داروها که مونتگمری و همسرش, ایوان مک دونالد بودند مصرف سرسام آور است و ممکن است ثابت کشنده در مونتگمری است. به طور کلی مواد مخدر داستان با ارزش است و من فکر می کنم, اما من نا امید که نبود فضای کافی برای نویسنده به دلایل بسیار متفاوت در پشت نسخه به مواد مخدر ، مک دونالد تا به حال بیماری های روانی قسمت در طول زندگی خود و در حالی که داروهای او در زمان بدون شک تشدید مشکلات خود آنها نیز جدا از آنها. مونتگمری خود نیاز به این داروهای تجویزی شد تا حد زیادی با توجه به مشکلات مقابله با بیماری ها و رشد عوارض ناشی از پنهان کردن آنها از یک unsympathetic ، او نان واقعی-برنده در خانواده و فشارهای او متحمل شده بودند ، در هر صورت به عنوان میچل نشان می دهد تشابه سپس و در حال حاضر ما در مواد مخدر بحران ارزش دلسوز اکتشاف. کمبود پزشکان در حال حاضر ممکن است فاجعه طلسم, همچنین به طور تصادفی برای بسیاری از کسانی که trustingly نگاهی به نسخه ارائه شده در ایمان خوب است, اما کسانی که دسترسی ندارند به یک دکتر یا بهداشت حرفه ای که به دنبال خواهد پرونده خود را با یک تیز و مهربانی چشم. شاید آنچه که شگفت انگیز ترین مورد مونتگمری وضعیت است که او ادامه داد: با وجود مضر مواد مخدر او تجویز شد و اختلاط سعی کنید برای مقابله با ناامیدی از طریق داستان های او ایجاد شده است.
—الیزابت رولینز Epperly, موسس, L. M. Montgomery دانشگاه جزیره پرنس ادوارد

مقاله در مورد هری پاتر و شاهزاده و مگان متحده “آنها بزرگترین داستان روی زمین” و “اشتها برای [آنها] است حریص” (“ما تا کنون فقط ترک آنها را به تنهایی؟” Royals, مارس 2020). این اولین خبر من دیدم در مورد آنها پس از اخبار بیرون آمد که آنها برنامه ریزی شده در حال حرکت به کانادا. من هنوز به گوش هر کسی که بحث در مورد آنها را در یک هیجان زده راه چرا که آنها نقل مکان به این کشور است. اکثر مردم در اینجا بی تفاوت هستند. بسیاری از افراد نگران هستند که کانادایی ها در گیر خواهد شد با پرداخت پول برای هری و مگان حفاظت تخمین زده شده است که به هزینه در حدود $10 میلیون دلار در هر سال است. اگر درست است که چگونه بسیاری از مردم در نیاز می تواند به ما کمک کند با این نوع از mone >من فکر می کنم رسانه های خبری ممکن است علاقه مند در زندگی خود را, اما من باور نمی کنم متوسط کانادا به بوق زدن در مورد آنها.
—کلودین Koyich, Kitchener, Ont.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de