توسط:
پنج شنبه, فوریه 5 سال 2020 | 10:55 AM
به عنوان کریس Chunko به 50 احساس او روز و او را تبدیل به یک سر مربی تیم فوتبال بودند رو به کاهش.

بود که تا روز سه شنبه زمانی که Yough مدرسه منطقه مدیره استخدام او را به عنوان مربی جدید به جای اسکات چوب بود که حفظ پس از رفتن 1-9 در سال 2019. در چهار فصل و چوب و تا به حال وارد 10-29 رکورد.

Chunko که زندگی در غرب نیوتن 1987 فارغ التحصیل از مانسن. او در یک مرکز که تحت سالن از شهرت مربی جک Scarvel.

او قبلا مربی در کالیفرنیا (1989-91), Charleroi (2014-17), Ringgold (2018) و Uniontown (2019). او به عنوان دفاعی هماهنگ کننده گذشته خود سه مربیگری شغل.

“زمانی که من در شرلروآ با همین شرکتهای militzer ما تبدیل به اطراف برنامه” Chunko گفت. “ما از این امکان 47 امتیاز در هر بازی در دفاع به 16.”

پس از شرلروآ جای تعجب جایگزین شرکتهای militzer پس از یک فصل 9-2 در سال 2017 Chunko فرود در Ringgold با مایک Zmijanac. پس از Zmajanic چپ یک سال بعد Chunko رفت و به Uniontown برای 2019 فصل است.

“من بسیار هیجان زده هستم,” Chunko گفت. “من سپاسگزار است که Yough به من یک فرصت است. آن را صفحه اصلی. من در جامعه زندگی می کنند و من به تماشای بازیکنان رشد در کوتوله.

“من باور دارم Yough آینده ای روشن است. این تیم جوان است و این برنامه در شکوفایی. آن را بسیار خوب وضعیت است.”

Chunko در واقع پا به دور از بازی در سطح دبیرستان پس از شروع یک خانواده. او صرف 12 سال در Rostraver اندام, لیگ برتر و تیم خود را از دست داده و تنها سه بازی. او همچنین مربی در مانسن خانه لیگ.

“من به دنبال به جلو به کار کردن با کریس” Yough مدیر ورزشی تام ایوانز گفت. “من او را به Yough.”

Chunko گفت: او هفته آینده رسیدن به افراد مختلف برای پیوستن به کارکنان خود را.

“من می خواهم یک ستاد است که علاقه مندان پر انرژی در عمل و می دانم که فوتبال” Chunko گفت. “من قصد دارم به کار من دم.”

مانسن است دیگر Westmoreland County high school هنوز هم به دنبال یک مربی فوتبال. که می تواند هفته آینده در مانسن را در جلسه هیئت مدیره مدرسه.

پل Schofield یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید با پل از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: Charleroi مانسن, Ringgold, Uniontown Yough

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de