یک زن جوان یافت شده است نه به جرم قتل اما محکوم غیرقانونی, قتل یک نوجوان توسط در حال اجرا او را با ماشین خود در پرت.

آیا Hishmeh, 23 ایستاده بود محاکمه در WA دیوان عالی کشور به اتهام قتل 17 ساله یعقوب کامینز و تلاش برای کشتن رابرت بل آگوستین Janga علامت Kickett و Anwre Ige در کنسرو واله در دسامبر 2017. داوران بازگشت و تصمیمات آن در روز جمعه پس از تعمق در حدود یک و نیم روز.

Hishmeh نیز محکوم کمتر اتهام ارتکاب آسیب بدنی در برابر آقای بل و شدید بدن در برابر آسیب سه تن دیگر از پسران است. دادستان ادعا Hishmeh شد و به سرعت در 78km/ثانیه, آسمان صاف; در 50 منطقه هنگامی که او سوار یک محدود زده و نوجوانان در پیاده رو در یک عمل انتقام. Hishmeh بستری او شده بود “کالایی” زمانی که او آموخته برادر کوچکتر او زده شده بود در طول یک نزاع و جدال میان گروه های رقیب در یک پارک و خواهر او بود و بعد از آن بوده است کاهش در بازو.

Aya Hishmeh will be sentenced in April this year.
media_cameraآیا Hishmeh محکوم خواهد شد در ماه آوریل این سال است.

اما او ادعا کرد که خشم خود را تا به حال تضعیف این زمان او در پشت چرخ از ماشین خود را با آن نامزد نشستن در جلوی صندلی مسافر. Hishmeh پذیرفته شده او تا به حال ساخته شده “احمق اشتباه” به سرعت اما ادعا کرد که او فقط می خواستم به تهدید و به آنها بگویید که برای دور ماندن از خانواده اش. او بارها و بارها به گریه در دادگاه از جمله در حالی که مشاهده یک ویدیو از پلیس مصاحبه و زمانی که او در زمان ایستاده به شهادت.

Hishmeh گفت: زمانی که او موفق به پیدا کردن یعقوب نبض او دست پاچه. “من در شوک بود. من فقط می ترسم. من نمی دانم چه می گذرد در” او شهادت دادند.

در طول پلیس مصاحبه Hishmeh گفت که او عصبانی بود اما هرگز کسی صدمه دیده است اگر چه او اذعان او معلق شده بود از مدرسه به صورت جداگانه اعمال خشونت.

“من نفرت ترسناک, فیلم, من نفرت, تماشای صحنه های از مردم کشته و یا فلان چیز و در حال حاضر آن را در زندگی واقعی” او گفت:.

یک پسر بچه بود که در سن 14 در زمان و نمی توان به نام شهادت او را به پرش به بیرون از راه برای جلوگیری از ماشین.

“این فقط به من از دست رفته. پس از آن رفت و گذشته من و سپس من فریاد زد و پسران به حرکت,” او گفت:.

“آن نگاه مانند آن را مستقیما برای ما است.” داوران نیز نشان داده شد مقابله با فیلم دوربین مدار بسته از سقوط. Hishmeh شد remanded در بازداشت خواهد شد و در صورت صدور حکم یک جلسه در مارس 17.

در اصل منتشر شده به عنوان جوان پرت زن پاک قتل

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im