جوان خبرنگار بازگشایی, پیر, پرونده قتل, در خانه قبل از تاریکی “

اگر چاپ روزنامه نگاری است و در آینده ممکن است دروغ با جوان, Hilde Lisko.

به عنوان توسط کون گشاد, Prince (“هیولا بزرگ”) در تلویزیون اپل+ سری رمز و راز “خانه قبل از تاریکی” آغاز می شود که جریان چهار شنبه, she’s a 9-year-old تحقیقی خبرنگار و سردبیر خود روزنامه است که فکر می کند به شدت تلاش برای دیدن همه چیز به عنوان آنها واقعا هستند و سوال همه چیز.

واضح است که در آن او می شود کسانی که از غرایز. پدر او متی (Jim Sturgess, “سخت آفتاب”) بود که یک خبرنگار به صورت عمده نیویورک روزنامه تا زمانی که او خود را از دست داده و در نتیجه مجبور به نقل مکان غرب با Hilde, همسرم, Bridget (Abby Miller, “توجیه”) و دیگر دختران Izzy و جینی (کایلی راجرز میلا مورگان) به lakeside وطن. آن وجود دارد که در آن Hilde بینی برای اخبار در ضربات او به عنوان چفت بر روی یک پرونده قتل حل نشده از سال قبل از آن است که در بسیاری از sleepy burg متی شامل خواهد فقط به عنوان به زودی به نگه داشتن به خاک سپرده شد.

داستان الهام گرفته از زندگی واقعی گزارش از جوان روزنامه نگار Hilde Lysiak و رابطه او با پدر متی سابق جرم خبرنگار نیویورک دیلی نیوز. که پدر و دختر پویا است که در قلب این سری و تا زمانی که بخشی از متی بازیگران, Prince — که در حال حاضر شده است جدولبندیشده به بازی Hilde — خواسته بود که بازیگر او ترجیح داده است.

“من فقط می تواند بگوید که او سرگرم کننده” بازیگر جوان می گوید از Sturgess, “و او که قرار بود به واقع یکی است. و در پایان روز آنها مانند ‘که یکی را دوست دارید؟’ گفتم: “من مانند Jim Sturgess.’ “

“من فکر می کنم این بسیار مهم است برای آنها و برای همه درگیر است که این نوع از پویا بود به کار” می افزاید: Sturgess, لیسانس با فرزندان خود “از آنجا که پس از آن در خط مقدم نشان می دهد. اما آره این دیوانه بود. ما صرف چند ساعت من فکر می کنم فقط از نوع حلق آویز کردن گفتن هر یک از داستان های دیگر. ما برخی از بداهه مسائل و ما به عنوان خوانده شده یک زن و شوهر از صحنه … و مردم در حال فیلمبرداری شما آن را انجام در حالی که شما در حال حلق آویز کردن. این نوع عجیب و غریب است.”

این دو بازیگر نیز تا به حال دسترسی به زندگی واقعی بازیکنان. در حالی که Sturgess تا به حال مدت زمان محدود با متی Lysiak او بلافاصله خود را در زندگی واقعی را همتای روزنامه نگاری غرایز به جلو می آیند. “او به پایان می رسد تا درخواست شما سوالات بیشتری در مورد شما از من بپرسید در مورد او” Sturgess می گوید. “او راه بیشتر مجذوب و می خواستم به دانستن در مورد زندگی من است. گفتم نه. من قرار است به یادگیری در مورد زندگی خود را.’ “

در همین حال شاهزاده شاهد به زودرس Hilde زیادی برای استفاده از واژگان است. “او می گوید: چیزهای مانند ‘supercalifragilisticexpialidocious’ و من مانند ‘چه؟’ که بسیار فوق العاده فانتزی و برای 9 سال از شما انتظار می رود آنها را به بازی با باربی و فقط کشف جهان و بازی در جهان است. و شما نگاه کنید در Hilde و او یک روزنامه نگار است و او است انجام تمام این چیزهای شگفت انگیز و شما مانند, ” عجب! او فقط 9 سال.’ “

با هم, آنها یک نیروی دو است چه هر دو از بازیگران می خواستم به تکرار.

“اگر شما تا کنون Hilde و مت با هم” Sturgess می گوید: “این واقعا خاص است. آن را واقعا خاص برای دیدن آنها را به نوعی با یکدیگر ارتباط برقرار و آنها به نظر می رسد تا متصل شود به عنوان یک نیروی.”

— Zap2It

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de